perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Personel takip programı sistemleri ile personel takibi yapmak, manuel takibe göre hem çok daha kolay hem de oldukça güvenlidir. Bunun her geçen gün fark edilmesi ile birlikte de personel takip sistemleri daha geniş alanlarda kullanılmaya başlamıştır. Hava alanı, işletmeler, plazalar, askeriyeler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar vs. pek çok alanda kullanılabilen personel kontrol sistemlerinde tercih edilebilecek olan üç adet farklı cihaz modeli bulunmaktadır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi okuyucular ve kartlı geçiş kontrol terminalleri… Yüz tanıma sistemleri personel takibinde en çok tercih edilen yöntemdir. Bunun nedeni oldukça güvenli olmasıdır. Daha sonra parmak izi cihazları ve ondan sonra da kartlı geçiş sistemleri tercih sırasındadır. Bu cihazların tamamı personel takip programı ile birlikte kullanılarak personel takibi yapılmaktadır. Personellerin girişleri ve çıkışları bu cihazlar ile personel kontrol yazılımının bir arada kullanılması ile beraber kontrol altına alınmıştır.

Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanı ile derlenmiş bir programdır. Programın en büyük özelliği, otomatik olarak mail gönderebilmesidir. Otomatik mail gönderme özelliği sayesinde cihazlar yardımı ile alınmış olan raporlar istenilen mail adresine, istenilen saat ayarlaması ile otomatik olarak gönderilebilmektedir. Böylece personelleri takip etmek, çok daha basit ve hızlı olacaktır. Aynı zamanda otomatik olarak yedekleme özelliği de programın en has özelliklerinde bir tanesidir. Otomatik yedekleme, istemsiz veri kayıpları durumları için önemlidir. Herhangi bir arıza oluşması durumunda eğer verileriniz silinirse, otomatik olarak alınan yedeklerden geri döndürülmesi yaptırılabilmektedir. Sürekli olarak personel takip programında bir görsel değişiklik yapılmakta ve kullanım kolaylığı da bu şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca programda yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde birden fazla kullanıcıya ya da gruba yetki verilmesi yapılabilmektedir.

Personel takip programının şüphesiz ki en işe yarayan özelliği, maaş hesaplaması yapabilmesidir. Peki, nasıl? Personeller, takip cihazları aracılığı ile giriş ve çıkış saatlerini cihazlara bildirmektedirler. Bu bilgiler, cihazlar aracılığı ile programa iletilmektedir. Program da geç kalma ve erken çıkmalara bakarak, belirlediğiniz oranda maaş üzerinden kesintiler ya da avans, prim vs. durumları giriş yaptığınızda yapacağı hesaplamalar ile personellerin maaşlarını belirlemektedir. Bu hesapları personel takip programı kullanmadan önce işletme sahipleri manuel olarak yapıyorlardır. Bu da oluşabilecek bir sürü hesap hatasını beraberinde getirmekteydi. Oysa ki personel takip programı, bilgisayar ortamında bu hesaplamaları çok daha hızlı ve eksiksiz olarak yapmaya başladı.

Personel takip programında giriş ve çıkışlara el ile müdahale yapan personellerin belirlenmesi de çok kolaydır. Raporlarda ID numaralarının yanında kırmızı işaretler ile kimin müdahale ettiği kolayca tespit edilebilmektedir. Ayrıca alınacak olan raporlamaları kişi bazında, seviye bazında veya grup bazında da alabilmeniz mümkündür. Bu tamamen sizin kullanış biçiminize kalmıştır.

Personel takip programını eta, logo, link vb. programlar ile birlikte de kolayca kullanabilirsiniz. Peki, birden fazla şubeniz var. O zaman ne olacak? Personel takip programı, sizin birden fazla firma veya bölüm açabilmenize müsaade etmektedir. Yani farklı şubelere sahip olsanız bile tüm bu şubeleri merkezinizdeki tek bir program ile kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca tek bir şubede de isterseniz birden fazla giriş ve çıkış cihazı kullanabilirsiniz. Çoklu olarak giriş yapılan durumlarda da isterseniz ilk girişi ve son çıkışı baz alabilirsiniz. Personel takip konusunda size büyük kolaylıklar sağlayacak olan personel takip programını hangi pdks cihazı ile kullanabileceğinize dair öneriler almak için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler