perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Takip Sistemi Adana: Güvenli ve Kolay Yönetim!

Personel takip sistemi Adana hizmetimiz, kurulduğumuz günden bugüne dek başarı ile devam etmektedir. Personel takip sistemi Adana cihazları ile personellerin personellerin giriş ve çıkışları, aldıkları maaş, avans, prim, devamsızlık vb. gibi hesaplamalar oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle zaten personel takip sistemi Adana cihazları, maaş hesaplamaları yapabilmek için tercih edilmektedir. Bunun nedeni, bu sistemler kullanılmadan önce yapılan maaş hesaplarının el ile yapılıyor olması. El ile yapılan hesaplamalarda oluşa hatalar, bu sistemler sayesinde ortadan kalkmıştır. Ancak sistem, sadece kullanılacak olan cihazdan ibaret değildir. Personel takip sistemi Adana cihazları ile birlikte personel takip programının da beraberinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan personel takip sistemi Adana programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı ve kurulumu çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı, kolayca programı kullanabilecektir. Program üzerinde kişilerin yaptıkları giriş ve çıkışlara bakılarak, ay sonları erken çıkma ve geç gelmelerine göre maaş hesaplamaları yapılmaktadır. Yapılan bu hesaplar, raporlar ile işletme sahiplerine iletilmektedir. Personel takip sistemi Adana programı ile kişi bazında geç kalanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri, genel bazda giriş çıkış raporu, işe girenler raporu, aylık devam çizelgesi, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, kişi bazında giriş çıkış raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, işten ayrılanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Bu raporlar, istenilen mail adresine belirlenen saat diliminde de otomatik olarak gönderilebilmektedir. Bu da kullanımın daha basit bir hal almasına olanak tanımaktadır. Sizin sürekli olarak raporları çekmenize gerek yoktur.

Personel takip sistemi Adana cihazları; yüz tanıma personel takip sistemi Adana cihazları, parmak izi personel takip sistemi Adana cihazları ve kartlı personel takip sistemi Adana cihazları olarak üç grupta yer almaktadır. Bu cihazların tamamı farklı bir kayıt kapasitesine sahiptir. Kayıt kapasitesinin her cihaz modelinde farklı olması sayesinde personel sayınıza uygun bir çözüm bulunabilmektedir.

Yüz tanıma personel takip sistemi Adana cihazları, kişilerin alın-çene ve burun kısımlarında yer alan algoritmaları tanıyarak ve kayıt ederek geçiş yapmanıza olanak tanımaktadır. Bu cihazların birçok modelinde parmak izli, kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı yer almaktadır. Ayrıca yüksek çözünürlüklü kameraları ve okuma şekilleri sayesinde, kişilerin yüzünde sakal, bıyık, gözlük ya da makyaj olması durumunda dahi kolayca okuma yapabilmektedirler.

Parmak izi personel takip sistemi Adana cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izi algoritmasına göre tanıma ve tarama yaparlar. Bu algoritma her insanını her parmağında farklı bir özellik gösterdiği için de kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum hiçbir zaman söz konusu değildir.

Kartlı personel takip sistemi Adana cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlar kart tanıma teknolojisi ile çalışmaktadır. Cihazlara tanıtılacak olan kartlar, proximity ya da mifare kartlardır. Hangi kartların kullanılacak olduğu tamamen cihazın modeline göre değişir.

Personel takip sistemi Adana cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek veya bu cihazların fiyatları için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler