perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Şifreli Çekmece Kilidi: Modern ve Güvenli Çözüm

Şifreli çekmece kilidi, çekmecelerinizde saklı olan değerli eşyalarınızın korunması için kullanılmakta olan kilitlerdir. Şifreli çekmece kilidi, ahşap dolaplarda ve metal dolaplarda güvenle kullanılabilmektedir. 22 milimetrelik kalınlığa sahip olan tüm dolaplarda kullanılabilir olan şifreli çekmece kilidi, -5 derece ile +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilmektedir. Aynı zamanda %20 ile ^%80 nem değerine sahip olan alanlarda da güvenle kullanılabilir. şifreli çekmece kilidi, CR 2032 pil ile çalışmasına devam etmektedir. Bu pil, uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlamanıza olanak tanımakta olup pilin bitmesine yakın olarak da alarm vermektedir. Pil bitmesine yakın son 200 açma yapılabilmektedir.

Şifreli çekmece kilidi hakkında çok merak edilmekte olan konulardan birisi, bu kilitlerin kullanım alanlarıdır. Şifreli çekmece kilidi; evlerde yer alan dolaplar ve evlerde yer alan çekmeceler, fabrikalarda işçilerin kıyafet dolapların, telefonların şarj edildiği dolaplar ve kabinler, konulduğu dolaplar, etajerlerin çekmecelerin, dosyaların konulduğu dolaplar, sauna dolapları, tehlikeli maddelerin yer aldığı ya da silah konulan dolaplar, soyunma odası dolapları, alışveriş merkezlerinde bulunan emanet dolapları, klasörlerin okullarda yer alan dolaplar, spor salonlarında, spor merkezlerinde yer alan dolaplar, kartların konulduğu dolaplar, ofislerde yer alan çekmeceler, kitaplıklar ve çelik raflar vb. gibi birçok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Çok basit bir kullanım ve kuruluma sahip olduğu için de her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Şifreli çekmece kilidi, anahtarımı unuttum derdinizi ortadan kaldırmaktadır. Artık şifreli çekmece kilidi ile siz de anahtar taşımadan şifre ile dolap ve çekmecelerinizi açabileceksiniz. Şifreli çekmece kilidi hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu kilitlerin fiyatlarıdır. Şifreli çekmece kilidi fiyatları firmamızda çok uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Üstelik şifreli çekmece kilidinde sabit olan bir şifre tanımlayabileceğiniz gibi isterseniz her defasında tekrar bir şifre tanımlaması da yapabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip olan şifreli çekmece kilidi teklifi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler