perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
STANDALONE ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Standalone şifreli kapı kilidi sistemleri, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını sürdüren sistemlerdir. Bu sistemlere kart tanımlaması master kart yardımı ile yapılmaktadır. Bazı standalone şifreli kapı kilidi sistemleri, dokunmatik tuşlara sahiptir ve bu şekilde şifreli geçişe olanak sağlarlar. Bazı modellerde aynı anda hem kart hem şifre tanımlaması yapılabildiği gibi bazı modellerde de sadece kartlı geçişe olanak sağlanır. Bu sistemlerde sabotaj yapılması gibi durumlarda sesli olarak alarm verilerek sistem kendisini kapatma özelliğine sahiptir. Standalone şifreli kapı kilidine master kart okutulduktan sonra her geçişine izin verilecek olan kişi için bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Standalone şifreli kapı kilidi tetik olarak kuru kontak verdiği için manyetik kilit, elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarını açtırabilirler.

OFFLİNE ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Offline şifreli kapı kilidi sistemlerinin çalışmalarını sürdürebilmeleri için bilgisayarın açık olmasına gerek yoktur. Kullanımı oldukça basit olan offline şifreli kapı kilidi cihazlarında, aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş bir arada yapılabilmektedir. Bu sistemlerde tanıtım yapılan kartların bilgisi cihaz hafızasında saklanır. Offline şifreli kapı kilidi sistemlerinde kullanılan her cihaz, kendileri bir panel görevi gördükleri için panele gerek duymadan çalışabilirler. Renkli ekranları ile oldukça kolay bir kullanım sunan bu sistemlerde kullanabileceğiniz tüm cihazlar aşağıda listelenmiştir.

PANELLİ ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Panelli şifreli kapı kilidi sistemlerinde kullanılan okuyucular, aptal terminaller olarak adlandırılırlar. Aptal terminaller, kullanıcısından aldığı bilgiyi panele iletir. Panel eğer kullanıcı tanımlı ise geçişine izin vererek bilgiyi tekrar terminale iletir ve geçiş yetkilendirmesi bu şekilde sağlanmış olur. Bir panele 4, 8 veya 16 adet aptal terminal bağlantısı yapılabilmektedir. Panelli şifreli kapı kilidi cihazları, aynı zamanda da aptal terminal olarak adlandırılmaktadırlar. Aptal terminaller, hafızasında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Bütün bilgiler kullanılan program ile birlikte panele iletilerek panelin hafızasında tutulmaktadır. Bu cihazların hem kart hem de şifre ile geçişe imkân tanıyan modelleri bulunmaktadır.

ONLİNE ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

Online şifreli kapı kilidi sistemlerini kullanabilmek için bilgisayarın kullanım esnasında sürekli olarak açık kalması gerekmektedir. Online şifreli kapı kilidi sistemleri bilgisayarların seri portuna RS 232 ve RS 485 ile bağlanmaktadırlar. Aynı zamanda standalone olarak da çalışabilen online şifreli kapı kilidi sistemlerimiz aşağıdaki gibidir.

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ PROGRAMI

Şifreli kapı kilidi sistemleri, personel takip sistemi, Access kontrol yazılımı, üye takip sistemi ve tuvalet takip yazılımı ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilirler. Bu programlar yardımıyla geçiş saatlerini raporlayabilmeniz ve eğer personel takibi için kullanıyorsanız; bu saatlere göre maaş hak edişlerini daha doğru olarak yapabilmeniz mümkündür.

ŞİFRELİ KAPI KİLİTLERİ VE APARATLARI

Şifreli kapı kilidi sistemlerinin kullanılacağı kapı cam, ahşa, metal veya PVC olabilir. STRIKE şifreli kapı kilidi tüm bu farklı yapıdaki kapılarda kolaylıkla tercih edilebilir. Elektrikli, manyetik ve elektronik olarak çeşitleri bulunun tüm şifreli kapı kilitlerimiz ve aparatları aşağıda listelenmiştir.

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ AKSESUARLARI

Şifreli kapı kilidinde de kullanacağınız kartların üzerinde dilediğiniz tasarımın baskısının yapılabilmesi mümkündür.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler