perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Şifreli kapı kilidi sistemleri, geçişlerin çok daha kontrollü olması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan şifreli kapı kilidi cihazlarının kendi içerisinde dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; standalone şifreli kapı kilidi cihazları, online şifreli kapı kilidi cihazları, offline şifreli kapı kilidi cihazları ve panelli şifreli kapı kilidi cihazlarıdır. Şifreli kapı kilidi fiyatları, tercih edilecek olan modelin farklılığına göre değişecektir. Bu cihazlardan hangisinin tercih edileceği tamamen kişinin seçimine kalmış olmakla birlikte, farklı amaçlar için kullanıldığını da bilmek gerekmektedir. Şifreli kapı kilidi cihazları iki sene boyunca garantilidirler. Perkotek olarak Strike kapı kilidi Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için şifreli kapı kilidi fiyatları da çok uygun teklifler ile karşınıza çıkacaktır.

Şifreli kapı kilidi cihazları ile kapıları açabilmek için kapılarda kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitler elektrikli kilit, manyetik kilit ve elektronik kilit olarak değişir. şifreli kapı kilidi fiyatları, tamamen kullanacak olduğunuz kilidin kendi özelliklerine göre belirlenmektedir. Şifreli kapı kilidinin elektronik kilit ve elektrikli karşılığını butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde kontrol etmek, özellikle işletmelerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açmanızı sağlayacağı için mükemmel bir kullanım şekli olacaktır. Şifreli kapı kilidi elektrikli karşılığı kullanılacak yerlerde kapıların sabit kısmındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Dil mekanizması bu kilitlerde paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanılabilecektir. Bu kilitler enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı şeklinde iki ayrı çalışma prensibi ile karşınıza çıkıyor. Tutuş gücü de bin beş yüz ile beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Tahta, demir, ahşap, pvc vb. yapıya sahip olan tüm kapılarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrikli şifreli kapı kilidi fiyatları, kilidin tutuş gücüne göre değişebilir.

Manyetik cam kapı kilidi ise cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılacak olan şifreli kapı kilidi modelleridir. Bu kilitlerin tutuş güçleri altmış kilogram ile bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Kapınız her ne olursa olsun ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olacaktır. Manyetik şifreli kapı kilidi fiyatları, tutuş gücüne göre de değişebilmektedir. Silindir şeklinde olan selenoid pimli bolt şifreli kapı kilidi ise kapıların hareketli kısımlarına saplanması ile çalışmaktadır.  Bu kilitlerin tutuş güçleri seksen kilogram ve iki bin kilogram arasında değişmektedir. Tutuş gücüne göre de şifreli kapı kilidi fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Şifreli kapı kilidi modellerinde su geçirmez özellikte olan modellerde bulunmaktadır. Bu modeller, dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Bu sayede aynı zamanda dış ortamlarda da geçiş güvenliği elde edilmiş olur. Aynı zamanda şifreli kapı kilidi ile turnikelerin de tetiklenebilmesi mümkündür. Tabi ki turnikelere tetik verilecek olan şifreli kapı kilidi fiyatları, sisteme ek olarak bir ürün sokulduğundan ötürü farklılık gösterebilir. Şifreli kapı kilidi fiyatları teklifi için info@perkotek.com mail adresi üzerinden bize yazabileceğiniz gibi aynı zamanda Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler