perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞÇİ PUANTAJ PROGRAMI

İşçi puantaj programı, personel takibi yapmak için kullanılan pdks cihazlar ile birlikte kullanılmaktadır. Puantaj programının kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan tüm son kullanıcılar cihazı güvenle kullanabilirler. İşçi puantaj programında kullanıcı ismi ve parolası değiştirilebilmektedir. Yani programı kullanmak için konulan parolanın sonradan değişmesi mümkün olacaktır. Bu yazılımda yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Yani birden fazla kullanıcıya yetki verebilmek mümkündür ya da isterseniz oluşturulan bir gruba da yetki verilebilmektedir. Program otomatik olarak yedekleme yaptığı için arıza oluşması gibi durumlarda yedeklemelerden programın içerisindeki veriler geri döndürülebilmektedir. Otomatik olarak veri transferi yapmaya da imkân tanıyan işçi puantaj programı, Perkotek yazılımcıları tarafından yazıldığı için sürekli olarak ihtiyaçlara göre güncellenebilmekte ve görsel değişiklikler ile kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde kullanıma devam etmesi sağlanabilmektedir. Üstelik programda veri kurtarma özelliği de bulunmaktadır. Veri kurtarma sayesinde arıza oluşması durumlarında kaybedilen tüm verileri geri çekebilirsiniz. Üstelik oluşturulacak olan tüm raporların dilediğiniz mail adresine otomatik olarak iletilmesini de sağlayabilirsiniz.

İşçi puantaj programında personellerin giriş ve çıkışları otomatik olarak raporlara düşülmektedir. Hangi personelin geç geldiğini ya da erken çıktığını görmek çok kolay olacaktır. İşte işçi puantaj programında bu verilere bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları çok daha kolay bir şekilde yapılabilecektir. Manuel takipte oluşabilecek tüm hataları yok saymanızı sağlayan işçi puantaj programı, sadece maaş değil aynı zamanda avans, prim, devamsızlık ve benzeri bilgileri de program üzerinden kolayca hesaplayabilmenizi sağlamaktadır. Özellikle internete bağlı bir bilgisayarda bir bilgisayarda kuruluysa, herhangi bir arıza oluşması durumunda call center ekibimizden uzaktan erişimle ya da isterseniz telefon ile de destek alabilmeniz mümkündür. Eta, link, logo gibi birçok program ile birlikte de kullanılabilen işçi puantaj programı, esnek raporlamalar sistemi ile standart raporları alabilmenizi sağlamaktadır. El ile yapılan hesaplamalardaki tüm işlem hatalarını yok sayan bu program, detaylı yuvarlamalar ile personel maaşlarındaki ufak yuvarlamaları yapabilmenizi sağlayacaktır.

İşçi puantaj programı ile kullanabileceğiniz personel devam kontrol sistemi cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar üç başlık altında çeşitlendirilmiştir. Bunlardan ilki yüz tanıma terminalleridir. Yüz tanıma cihazlarında kişilerin tanımlamaları yüzlerinde yer alan eşsiz algoritma ile yapılmaktadır. Bu algoritmanın her insanda farklı bir şekilde olması, cihazların çok daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Üstelik yüz tanıma sistemlerinde tanıma esnasında cihaza temas olmadığından dolayı da uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanıma devam edilebilmektedir. Cihazlardaki kayıt kapasiteleri farklılık gösterdiği için personel sayınıza göre bir çözüm bulmak her zaman için mümkün olacaktır. Ayrıca yüz tanıma cihazlarında sadece yüz okumalı değil, aynı zamanda kartlı, parmak izli ve şifreli geçişler de yapılabilmektedir.

Bir diğer cihaz da parmak izi okuyuculardır. Bu cihazlar kusursuz ve benzersiz olan parmak izi kullanılarak çalışma sağlarlar. Parmak izi her insanda farklı bir yapıda olduğundan dolayı personellerin birbirleri yerine parmak izini okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Şunu da bilmelisiniz ki; her insanın her parmağındaki parmak izi de farklıdır. Yani bu cihazlarda güvenlik her zaman üst düzeydedir. Yüz tanıma cihazları gibi parmak izi cihazlarında da kayıt kapasitesi cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Görünüş, geçiş şekli vs. özelliklere göre de ayrılan parmak izi okuyucu fiyatları da çok uygundur.

Kartlı geçiş sistemleri de işçi puantaj programı ile birlikte kullanılan bir diğer cihazdır. Bu cihaz, personelleri kartlar kullanılarak takip edebilmenizi sağlar. Kullanım açısından çok basit olup kartları 5 ile 10 santimetre mesafeden cihaza göstermek geçiş yapabilmeniz için yeterli olacaktır. İşçi puantaj programı ile birlikte kullanabileceğiniz tüm pdks cihazlar hakkında detaylı bilgi almak ya da fiyat öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler