perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR MERKEZİ YAZILIMI

Spor merkezi yazılımı; spor salonu, fitness center ya da kulüplere girişlerin sadece üyeler tarafından yapılmasına imkân tanıyan bir yazılımdır. Spor merkezi yazılımı ile üyelik alanlarına yapılacak olan girişlerin sınırlanması ya da kimin hangi alanı ne kadar süre ile kullanacağı belirlenmektedir. Aslında üyelik gerektiren pek çok alanda üyelik takibi için kullanılmakta olan programlar bulunmaktadır ama bu programlar ile genelde sadece üyelerin muhasebe kayıtları tutulmaktadır. Üyelerin kullanım alanları, aldıkları hizmetler vb. insan unsuruyla takip edilmektedir. Bu da her zaman çok kolay değildir. Bazen her üye başına bir insan bile getirilmesi gerekebilir, takip bu şekilde devam ettirilebilir. İşte bu takiplerin elektronik cihazlar ve spor merkezi yazılımına bırakılması ile birlikte artık geçişler çok daha kontrollü bir hal almıştır. Spor merkezi yazılımı ile üyelere ait olan her bilgi ayrıntılı bir biçimde takip edilebilmektedir. Hangi üyenin en çok hangi alanda vakit geçirdiği ya da hangi üyenin neye merak sardığı spor merkezi yazılımı ve beraberinde kullanılacak olan personel devam kontrol sistemi cihazı ile görüntülenebilmektedir. Spor merkezi yazılımı ile hangi üyenin hangi alanı kullandığı da sürekli olarak görüntülenebilecektir. Spor merkezi yazılımı ile üyelere mesaj gönderebilmek de mümkündür. Spor merkezi yazılımı ile bayram, kandil gibi günlerde üyelere mesaj gönderilerek üyelerin hatırlandığı belirtilmektedir. Spor merkezi yazılımının sms servisi sayesinde üyelere anında ulaşabilmek mümkün olduğu için kampanyalar ve borçları da sms üzerinden iletilebilmektedir.

Spor merkezi yazılımı ile birlikte kullanılacak olan üç farklı cihaz vardır. Bunlar yüz tanıma cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları ve parmak izi takip cihazları, hangi cihazın kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte yüz tanıma ve parmak izi cihazları, güvenlik açısından çok daha elverişlidir. Yüz tanıma cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullandıkları için bu cihazları kullanan alanlarda kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Parmak izi cihazları da eşsiz ve benzersiz parmak izi algoritmasını kullandıkları için de bu cihazlar ile de kişilerin birbirleri yerine parmak izini okutması mümkün değildir. Pek çok parmak izi cihazının kullanıcı kayıt hafızası da birbirinden farklı olmaktadır. Kartlı spor merkezi yazılımı cihazları da kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanım alanları çok geniş olup spor merkezlerinde turnikelerin üzerinde kullanılarak üyelerin takibi sağlanabilmektedir.

Spor merkezi yazılımı ile birlikte kullanılacak olan iki farklı turnike modeli bulunmaktadır. Bu turnikeler bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleridir. İnsan beli boyunda olan bu turnikeler ile geçiş yapmak için öncelikle turnike üzerine kullanılacak olan pdks cihazın konumlandırılması gerekmektedir. Daha sonra da üyelere özel takip bilgilerinin tanımlanması. Siz de spor merkezi yazılımı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler