perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Yüz Tanıma Üye Takip: Üyelik Yönetiminde Yeni Dönem

Yüz tanıma üye takip sistemleri, yüz tanıma teknolojisi kullanan cihazları kullanarak üyeleri 7/24 takip etmeniz için kullanılmaktadır. Yüz tanıma üye takip sistemlerinin kullanılabilmesi için yüz tanıma üye takip cihazları, yüz tanıma üye takip turnikeleri ve yüz tanıma üye takip yazılımının bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu üçlü bir arada kullanıldığında, üyelerin hangi alanlarda, ne kadar süre ile kaldıkları veya hangi giriş alanlarından giriş yaptıkları gibi bilgilerin cevapları alınabilmektedir. Bu da yüz tanıma üye takip yazılımı ile yapılabilmektedir. Bu yazılım, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmıştır. Bu sayede de sürekli olarak geliştirilmektedir. Çok kolay bir ara yüze sahiptir. Her son kullanıcı, kolayca kullanarak üye takibi yapabilmektedir.

Yüz tanıma üye takip cihazları, yüz tanıma teknolojisi ile çalışmalarına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazların birçok modelinde kayıt kapasitesi farklılık göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişir. Yani kaç kişilik bir üye alanınızın olduğu hiç önemli değildir. Buna ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Bu cihazlar, kişilerin alın-çene ve burun kısımlarında yer alan izleri kullanırlar. Bu iz, her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak geçiş yapabilmeleri gibi bir durum asla söz konusu değildir. Üstelik pek çok yüz tanıma üye takip cihazları modelinde yüz tanıma, parmak izi, kart ve şifre ile geçiş seçeneği bir arada bulunmaktadır. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılmış olacak hem de geçiş şekilleri arttırılabilecektir. Yüz tanıma üye takip cihazları, dahili batarya özelliğine de sahip olan cihazlardır. Bu özellikleri sayesinde, elektrik kesilmesi gibi durumlarda bile dahili batarya devreye girerek cihazları kullanabilmenizi sağlamaktadır. Zil çaldırma özellikleri ile de üyelerin toplu olarak hareket etmelerine olanak tanımaktadırlar. Yüz tanıma üye takip cihazlarını kullanmak için öncelikle geçişin yapılacak olduğu yerlerde yer alan yüz tanıma üye takip turnikeleri üzerine monte edilmeleri gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan üyelerin yüzlerinin kaydı yapılır. Yapılacak olan yüz kaydında, her üye için farklı bir ID numarası kayıt edilir. Bu yüzler cihaza admin tarafından kayıt edilmektedir. Bu işlemden sonra geçişler yüz okutularak kolayca yapılabilecektir.

Yüz tanıma üye takip turnikeleri, genellikle bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri olarak bildiğimiz turnikelerdir. Bu turnikelerin gövdeleri farklı özelliklere sahiptir. Elektrostatik boyalı olan gövdeleri, iç ortamlarda kullanılmak için uygun olmakla beraber, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda tercih edilebilmektedir. Yüz tanıma üye takip turnikeleri, butonlar ve uzaktan kumandalar ile kontrol edilebilmektedir. Buton ile kontrol edilecekse, tek buton ya da çift buton özelliklerinden bir tanesi kullanılabilmektedir. Bu turnikeler, oldukça sağlam ve kaliteli olduklarından ötürü, sizi asla yarı yolda bırakmadan, uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Yüz tanıma üye takip sistemlerini kullanmak için yüz tanıma cihazları, turnikeler üzerine monte edilir ve yüz tanıma üye takip programı bağlantısı sağlanır. Daha sonra da kişilerin yüzleri okutularak, kolayca geçiş yapılabilmektedir. Siz de yüz tanıma üye takip sistemleri ile üyelerinizin hangi saatlerde giriş yaptığını, giriş yaptıkları alanlarda ne kadar süre ile kaldıklarını ve benzeri pek çok bilgiyi anında öğrenebilirsiniz. Uygun fiyatlı yüz tanıma üye takip sistemleri için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler