perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU ÜYE TAKİP PROGRAMI

Spor salonu üye takip programı; spor salonuna üye olan kişilerin geçiş yetkisi elde etmeleri için kullanılan programdır. Üye takip programı sayesinde tanımlanmayan hiç kimse spor salonuna giriş sağlayamaz. Üyelerin hangi saat aralıklarında gelip gittiklerini ve hangi alanı ne sıklıkla kullandığını üye takip programı ile kolayca takip edebilirsiniz. Turnike sistemi ile yapacağınız geçiş kısıtlamalarında isterseniz parmak izi tanıma cihazı, yüz tarama terminali ve kartlı geçiş kontrol cihazı kullanabilirsiniz. Online olarak çalışan bu sistemlerde bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Aşağıda listelenen üye takip programımızı inceleyiniz.

Spor salonu üye takip programının sahip olduğu sms servisi ile üyelere toplu olarak mesaj iletebilmeniz mümkündür. Kampanya ve indirim gibi bilgilerden üyelerinizi bu şekilde haberdar edebilirsiniz. Dilerseniz üyelerinizin giriş yaptıkları alanlara göre ilgi alanlarını saptayarak, etkinlikler oluşturabilir ve etkinlik bilgilerini üye takip programı sms servisi ile zahmetsiz ve kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

SPOR SALONU ÜYE TAKİP PROGRAMI FİYATI

Spor salonu üye takip programı ile takip yapabilmek için; turnike, pdks cihazı ve üye takip programı kullanılmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan turnikelerin fiyatları, turnikenin modeline göre değişiklik gösterir. Tüm pdks cihazları ile birlikte rahatlıkla kullanacağınız üye takip programı fiyatı da bu modellerle birlikte farklılık gösterebilmektedir. Üye takip programı ve sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Spor salonu turnike sistemleri, spor salonlarında geçiş yetkilendirmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, geçişi kontrollü hale getirmektedir. Genel olarak spor salonlarında bel turnikesi kullanılıyor olsa geçişin yoğun olduğu spor salonlarında hızlı geçiş turnikesi de kullanılabilmektedir. Turnikeler bu alanlarda özgün ve şık tasarımları ile kötü bir görüntüye mahal vermezler. %100 yerli sermaye ile üretilen spor salonu turnike sistemleri, firmamız tarafından Türkiye’nin her iline ve 16 ülkeye ihraç edilmektedir. Aşağıda spor salonlarında kullanabileceğiniz turnike sistemlerimiz list"elenmiştir.

Spor salonuı üye takip programı ile kullanacağınız yüz tarama cihazları, parmak izli sistemler ve kart okuyucular farklı kayıt kapasitelerine sahiptirler. Spor salonununuz büyüklüğüne göre tahmini bir üye sayısı belirleyerek farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Aşağıda spor salonlarında kullanılan turnike sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz pdks cihazlarımızın bir kısmı listelenmiştir. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları