perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ FİYATLARI

Turnike sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ve geçiş güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Turnike sistemlerinde 4 farklı çeşit bulunmaktadır. Bunlar; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleridir. Boy turnikeleri, stadyumlar başta olmak üzere ceza evleri, konser alanları ve etkinlik alanlarında tercih edilmektedir. Boy turnikelerinin üç kollu ve dört kollu modelleri bulunmaktadır. Bu modeller, elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik olan boy turnikelerini dış ortamlarda kullanabilirsiniz. Elektrostatik boyalı olan boy turnikeleri ise iç ortamlarda kullanım için uygundur. Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda güvenle tercih edilen boy turnikeleri, farklı ebatlarda ve boylarda olabilmektedir. Bu sayede neye ihtiyacınız varsa o şekilde turnikeyi ölçülendirebilirsiniz. Boy turnikeleri parmak izi okuyucu, yüz tanıma terminali ve kartlı geçiş cihazları ile de tetiklenebilir. Yani geçişleri güvene alırken kontrollü olarak da istenilen kişilere geçiş hakkı tanımlaması yapabilmek mümkündür. Acil alarm modu sayesinde boy turnikeleri yangın, afet yahut deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir. Böylece güvenlik çok daha emniyetli olmaktadır. Üç konumlu ışıklı göstergeleri ile turnike hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçişler sırasında ise bu yeşil ok sürekli olarak yeşil yanar. Geçişe izin verilmeyen durumlarda ise kırmızı X işareti yanacaktır. İstenen besleme gerilimi şartları sağlanabildiği için ihtiyacınızın ne olduğu bu turnikelerde önemli değildir. Boy turnike geçiş sistemi fiyatları ise tercih edeceğiniz modele göre farklılık göstermektedir. Ancak hangi modeli tercih ederseniz edin, Avax boy turnikeleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için fiyatlar her zaman makuldür.

Engelli geçiş turnikeleri, turnike kullanılan tüm alanlarda tercih edilmelidir. Bu turnikelerin kullanılmasındaki slogan “engelli bireyler için engelsiz geçiş” tir. Çünkü engelli bireylerin normal bir turnike kullanarak geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Turnike tercih edilecek olan her alanda muhakkak engelli geçiş turnikeleri de kullanılmalıdır. Bir diğer adı vip turnike olan engelli geçiş turnikesi, -20 derece ile +50 derece sıcaklığa sahip olan her alanda güvenle kullanılabilmektedir. İki yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike sistemi, mikro işlemci kontrollüdür.  Mikro işlemci kontrolünde geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı dijital olabileceği gibi aynı zamanda bilgisayar ortamlarında doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir. Ayrıca vip turnikelerdeki elektromanyetik kilit mekanizması da mikro işlemci kontrollüdür. Farklı modellerinde bu turnikelerin, farklı sembolleri üzerlerinde barındırabilirsiniz. Örneğin, turnikenin üzerine engelli birey işareti koyabileceğiniz gibi aynı zamanda ok işaretleri ile de geçiş yapılacak olan yönü belirtebilirsiniz. Vip turnike geçiş sistemi fiyatları da kullanılacak olan modele göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden öncelikle modelin seçilmesi gerekmektedir.

Hızlı geçiş turnikeleri, giriş ve çıkışların hızlı olarak yapılabilmesi için kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler, şık bir tasarıma sahiptir. Tripod turnikelerdeki gibi bu turnikeler ile geçiş yaparken kol gibi engellere takılma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Zarafetin ön planda olduğu hızlı geçiş turnikeleri, sessiz ve yumuşak geçişler yapabilmenize imkân tanımaktadır. Iso 9001, Iso 2008 ve TSEK kalite belgelerine sahip olan hızlı geçiş turnikeleri kol uzunlukları da farklılık göstermektedir. Ayrıca bu turnikeleri pdks cihazlar ile de tetikleyebilmek mümkündür. Kişilerin geçiş yaptıkları sırada turnike kolunun önünde beklemesi gibi durumlarda geçiş yapmış olsa dahi taşıdığı çanta vb. eşyalar turnike koluna takılırsa, turnikenin dışarıdan da tetiklenmesi engellenmektedir. Kişi geçişini tamamlandığında ancak hafıza bekletilen işleme devam edilebilir ya da verilmiş olan komut uygulanabilmektedir. Hızlı turnike geçiş sistemi fiyatları tamamen tercih edilecek olan turnikeye göre değişse de Avax hg turnikelerin Türkiye ayağı dağıtıcısı olduğumuzdan asla yüksek meblağlar ile karşılaşmayacaksınız.

Gelelim boy turnikelerine… Boy turnikeleri adından da anlayabileceğiniz gibi insan boyunda olduğundan ötürü bu ismi almıştır. Boy turnikelerinin diğer adı tripod turnikedir. Tripod turnikeler, günümüzde en çok tercih edilen turnikelerdir. Bu turnikelerle en sık olarak metro ve metrobüs istasyonlarında karşılaşmaktayız. Pdks cihazlar ile tetiklenerek de işletmelerde oldukça çok tercih edilen bel turnike sistemleri, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçmektedir. Üç konumlu ışıklı göstergeler ile de bu turnikelerden geçiş yapacak olan kişilere turnike geçiş hakkında bilgi verilmektedir. Yumuşak ve sessiz geçişler için oldukça ideal olan bel turnike sistemleri, 2 sene boyunca garantili olmakla beraber aynı zamanda on yıl boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Kolay kullanımlar için montaj kiti de bulunmaktadır. Boy turnike geçiş sistemi fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Spor salonu takiplerinde, personel takiplerinde ve üye takiplerinde sıkça kullanılan bel turnike geçiş sistemi fiyatları hakkında bilgi almak veya bel turnikeleri detaylı bilgisi için alanında tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları