perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ ANKARA

Turnike geçiş sistemleri Ankara, İstanbul, İzmir gibi tüm Türkiye’de kullanılmaktadır. Turnike geçiş sistemleri Ankara modellerini Ankara’nın; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinin tamamında kullanabilirsiniz. Bu turnikelerin tüm bu ilçelerde kullanılabilecek olan 4 farklı modeli bulunur. Bunlar; bel turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, hızlı geçiş turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, engelli geçiş turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri ve boy turnike geçiş sistemleri Ankara modelleridir. Hangi model turnike kullanılacağı, tamamen kullanılacak olan alana göre değişmektedir. Eğer bu alanlarda insan taşkınlıkları engellenmek isteniyorsa boy turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, serbest geçiş yapılmak isteniyorsa vip turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, kontrollü geçişler sağlanmak isteniyorsa da bel turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri ve hızlı geçiş turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri kullanılabilmektedir.

Boy turnikeleri, insan boyunu aşan ve taşkınlıkların engellenmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, kaçak geçişlerin kısıtlanmasını sağlamaktadır. İnsan boyundan yüksek ve kafesli olarak üretilmişlerdir. Bu turnikelere genellikle stadyum ve konser alanlarında rastlamaktayız. Bu alanlarda iç ortamlarda kullanılabilen ya da dış ortamlarda kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan boy turnikelerinin gövdeleri elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan boy turnikeleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede su geçirmezdirler ve olumsuz tüm hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilirler. Üstelik parmak izi okuma cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile bu turnikelere tetik verilebilmektedir.

Engelli geçiş turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, engelli bireylerin kolayca geçiş yapması için tasarlanmıştır. Tekerlekli sandalye ile bu turnikeden sorunsuzca geçiş yapılabilir. Birçok yerde engelli geçiş özelliğinin yanı sıra serbest geçişlerin yapılabilmesi için de kullanılmaktadır. Kollarına engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler yanı sıra geçiş yönü okları da konularak kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin dış ortamlarda kullanılan modelleri paslanmaz çelik gövdeye sahip olup iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Kurulumları da oldukça basittir.

Bel turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri, insanların beli boyunda olduğu için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da bilinirler. Kartlı geçiş kontrol cihazları, yüz tanıma cihazları ve parmak izli geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedirler. Bel turnikelerinin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu turnikeler günümüzde özellikle metro ve metrobüs istasyonlarında geçiş yapmak için kullanılmakta.

Hızlı geçiş turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri ise hızlı ve yoğun geçişlerin yapılması için kullanılabilmekte olan turnikelerdir. Parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş cihazları ile bu turnikelere tetik verebilirsiniz. İç ortamlarda kullanabileceğiniz gibi isterseniz su geçirmez olan modellerini de dış ortamlarda da kullanabilirsiniz. Turnike geçiş sistemleri Ankara modelleri fiyatları için hemen şimdi bizi arayınız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları