perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMİ FİYAT

Kullanıcı giriş ve çıkışların belirli kontroller doğrultusunda ya da bir düzen içerisinde yapılması gereken bölgelerde turnike geçiş sistemleri kullanılması bu konuda ihtiyaçları karşılayacaktır. Geçişler belirli kontroller doğrultusunda onaya istinaden gerçekleşecekse elektronik turnikeler ile geçiş kontrol sistemleri ile senkronize olarak kullanılması gerekecektir. Bu noktada amaç yalnızca geçişleri bir düzen altına almak ise mekanik turnike modellerinin tercih edilmesi de yeterli olacaktır. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı turnike sistemleri ile kullanıcılarımıza bu konuda hizmet vermekteyiz. En cazip turnike sistemi fiyat, Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla kullanıcılarımıza sunulurken tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde turnike sistemi fiyat sabittir.

Mekanik turnikeler bağımsız turnike ve kelebek turnike olmak üzere iki farklı modelde kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Mekanik turnikeler genel olarak marketlerde ve mağazaların giriş noktalarında kullanılırlar. Tek yönlü çalıştıklarından yalnızca girişe izin verilirken aynı turnikeden tekrar çıkış yapılamaz. Kelebek turnike sistemleri çalışma mantıkları olarak döner kapılara benzemektedir. Tek farkları döner kapılarda giriş işlemi dışında aynı zamanda çıkış işlemi de yapılabilmektedir. Mekanik turnike sistemleri güçlü mekanizmaları ile her türlü insan gücüne dayanıklı olarak üretildiklerinden ters yönde kaçak geçişlerin yapılması mümkün değildir. Kurulumları için ise tamamen mekanik olmalarından dolayı altyapısal olarak bir değişiklik yapılması gerekmemektedir. Kullanımları için ek olarak bir enerji gereği duymamalarında dolayı direkt olarak çalışabilirler. 1,5 mm ve 304 kalite paslanmaz çelik, sac üzeri elektrostatik toz boya teknolojisi ya da eloksal kaplamalı alüminyumdan üretilen gövdeleri ile dış etkenlerden kaynaklı meydana gelebilecek yıpranmalar veya hasaların da oluşmasının önüne geçilmiştir. Kullanılacak olan turnike sistemi fiyat, her modelde farklılık göstermektedir. 

Elektronik turnikeler ise kullanım alanlarına ve amaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. En yaygın olarak kullanılan bel tipi turnikeler. Bel tipi turnikeler insan gücüyle oluşabilecek tüm zorlanmalara karşı dayanıklı üretildiklerinden kullanıcıların yoğun olduğu noktalarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Güvenlik seviyelerinin en yüksek olduğu hataların kabul edilmediği noktalarda ise boy tipi turnike sistemleri kullanılmaktadır. En sık görülen noktalar ise stadyumlar ve cezaevleridir. Bunların yanı sıra estetik görünümleri ile kullanıcıların tercih ettikleri diğer modeller ise hızlı geçiş turnikeleri ve VIP turnike sistemleri elektronik çalışma mantığındaki turnike sistemleridir. Elektronik turnike sistemlerinin kurulduğu altyapıda bulunan bir güvenlik sistemi ya da yangın sistemi gibi bir teknoloji varsa, bu sistemler turnike sistemine entegre edilebilir. Bu sayede olası acil durum anlarından uygun turnike sistemi fiyata sahip bu turnikelerin verdiği sinyaller arada bulunan bağlantı aracılığı ile turnike sistemi tarafından algılanarak turnike sisteminin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir.

Altyapıya ait bir güvenlik sistemi yok ise tek bir merkezli yönetilmek üzere bir ya da daha fazla yetkilinin onayına istinaden turnike sistemi manuel olarak da serbest moda alınabilir. Böylece olası acil durum anlarından tahliyeler hızlı bir şekilde bir onaya gerek duymaksızın yapılabilmektedir. Elektronik turnike sistemlerinin kullanılmasındaki asıl amaç geçiş kontrollerini yönetebilmektir. Bu durumda geçiş kontrol sistemleri ile senkronize bir şekilde çalışmaları gerekir. Kullanıcıların sistem tarafından tanına bilmeleri için turnikelere; yüz tanıma sistemleri, parmak izi tanıma sistemleri ya da kartlı tanıma sistemlerinden birinin kurulması gerekir. Bu şekilde cihazlara tanımlı kullanıcılar direkt olarak geçiş yapabilirken tanımsız kullanıcılar geçiş yapamayacaktır. Geçiş kontrol yazılımı ile birlikte kullanılmaları halinde ise yönetici birim yazılım olacaktır. Yazılım üzerinden kullanıcılara yetkilendirmelere getirilebilir. Bu durumda kullanıcıların cihazlara tanımlı olması yeterli olmaz aynı zamanda yazılım üzerinde tanımlanan kuralları da sağlaması gerekmektedir. Turnike sistemi fiyat için siz de hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler