perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Biyometrik sistemler sınıfına giren parmak izi cihazları genel olarak personel takibi yapmak için kullanılmaktadır. Bu cihazları aynı zamanda üye takip, minibüs takip, tuvalet takip ve öğrenci takip yazılımı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu cihazların kullanımı oldukça basittir. Cihaza öncelikle parmak izi tanıtılır. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda cihaz sesli ve Türkçe olarak teşekkür eder. Bazı cihazların dilleri İngilizce’dir ve geri bildirim bu dil ile yapılır. Parmak izli cihazlar ile kapı, turnike ve bariyerlere tetik verebilirsiniz. Kapılarınızı parmak iziniz ile açtırmak oldukça hoşunuza gidecek!

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Parmak izi sistemleri, parmak izi ile kapılarınızı, bariyerlerinizi veya turnikelerinizi açmaya yarayan, geçiş kontrolü yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Farklı modellere sahip parmak izi sistemleri 1.000 ile 10.000 parmak izi kayıt kapasitesine sahiptir. Dilerseniz 10 parmağınızı da kaydedebilirsiniz. Bu sistemler özellikle turnike sistemleri ile kullanılarak personel takibi yapılmaktadır. Bu şekilde geçiş kısıtlamaları ve geçiş yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Parmak izinin biyografiye göre eşsiz ve benzersiz oluşu, bu sistemlerin daha sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Üstelik parmak izi cihazları modellerinin farklı modellerinde kartlı veya şifreli geçiş imkânı da mümkündür. Geniş ve renkli ekranları ile rahat bir kullanım sağlayacaksınız. Parmak izi cihazları ile anahtar taşıma zahmetinden de kurtulacaksınız!  

PARMAK İZİ KAPI KİLİT SİSTEMLERİ 

Parmak izi sistemleri cihazları ile kapılarınıza tetik vermek için kilit sistemleri kullanmalısınız. Firmamızın satışa sunduğu STRIKE kapı kilit sistemleri; ahşap, metal, cam, PVC vb. tüm kapı yapılarınızda kullanmaya uygundur. Kapı kilidi aparatları ile de kapılarınıza uygun olarak kullanılacak şekle getirebilirsiniz. Aşağıda parmak izi sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz kapı kilitlerimiz listelenmiştir.

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Perkotek MAGIC PASS parmak izi cihazları Türkiye dağıtıcısıdır. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek parmak izi cihazı satışı ve satış sonrası desteği vermektedir. Parmak izi sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numaralarımızdan arayabilirsiniz. Hemen arayın ve fırsatları kaçırmayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları