perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
XRAY CİHAZI FİYATLARI

X-ray cihazları, kurulacakları bölgelerde kullanıcıların ve ziyaretçilerin üzerlerinde tehlike oluşturabilecek cisimler ile geçiş yapmalarını engellemek için kullanılmaktadır. Bu gibi noktalarda düşük maliyetler ile genelde üst arama boy dedektörleri kullanılmaktadır. Boy dedektörleri yalnızca metal cisimleri algılayabildiğinden güvenliğin üst seviyede olduğu havalimanları, polis merkezleri, askeri birlikler gibi noktalarda x ray cihazları ile kullanılmaları güvenliği de arttırmaktadır. Kullanım alanları bu gibi üst düzey güvenlik gerektiren noktalar olarak bilinse de günümüzde artan terör olayları nedeniyle insan topluluklarının yoğun olduğu ve önemli toplantıların olabileceği noktalar olan kongre merkezleri, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, otellerinde aralarında bulunduğu birçok noktada kullanılmaya başlanmıştır. Xray cihazı fiyatları açısından bakıldığında insan hayatında değerli olmayacağından kullanılmaları neredeyse zorunlu bir hal almıştır. Teknolojisinde bulunan x ışınları ile tüneli içerisindeki tüm cisimlerin en küçük atomuna kadar incelenip xray monitöründe görüntülenmesi sağlanır. Atom özelliklerine göre cisimler x ray monitöründe farklı renklerde görüntülenirler. Cisimlerin tehlikeli olup olmadığı bu şekilde ayırt edilerek tehlike arz edebilecek cisimler olan bıçaklar, silahlar, katı ve sıvı patlayıcılar vs. rahatlıkla görevliler tarafından algılanmaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz Secuda markası adı altında bulunan ürünlerimiz ile bu konuda kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Üstelik tüm kullanıcılarımızın ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızın sabit olması yanı sıra Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip xray cihazı fiyatları Perkotek olarak firmamıza aittir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi x ray cihazlarında da bulunan 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi ile kullanıcılarımız tarafından tercih edilmelerinde en büyük etkendir.

X ışınları ile taranan cisimler en küçük atomuna kadar incelendiğinden gözden kaçacak bir cisim olamayacağından güvenlik tam anlamıyla sağlanmaktadır. Günümüz teknolojisi ile en sağlıklı ve güvenilir sistemlerdir. X ışınları tünel içerisinde bulunan cisimlerin içerisinden geçerek karşı duvarda bulunan foto diyotlar tarafından emilirler. Cismin özelliklerini asıl belirleyen foto diyotlardır. Kullanılacakları bölgelerde belirleyici olan tünel boyutlarıdır. Xray cihazı fiyatları, nesneleri ekrana yansıttıkları renklere göre değişiklik göstermektedir.

Tünel içerisinde kullanılan bu teknoloji tünel ebatlarıyla doğru orantılı olarak değiştiğinden xray cihazı fiyatları da aynı şekilde doğru orantılı olarak değişmektedir. Foto diyotlar tarafından algılanan cisimlerin atom özelliklerine göre farklı renleri alarak x ray monitöründe şeklini koruyarak görüntülenirler. Atom numarası 19 ve üzerinde olan krom (CR), titanyum (TI), gümüş (AG), demir (FE), kalay (SN), kurşun (PB), altın (AU) gibi ağır element grubunda bulunan atomlardan oluşan cisimler x ray monitöründe mavi rengi alarak şekillenirler. Atom numarası 10 ve üzerinde olmakla beraber 18 ve aşağısında bulunan elementlerden oluşan kükürt (S), fosfor (P), sodyum (NA), alüminyum (AL), klor (CL), silisyum (SI) gibi karışık grup maddeler x ray monitöründe yeşil rengi alarak görüntülenirler. Hidrojen (H), helyum (HE), lityum (LI), flor (F), bor (B), karbon (C), azot (N) gibi atom numarası 9 ve altında olan organik elementler ise x ray monitöründe turuncu renkte şekillenirler. Monitöre yansıyan görüntülerde cismin şekli korunduğundan ve farklı renklere karşılık geldiğinden tehlikeli cisimler rahatlıkla tespit edilir. Kullanıldıkları noktalarda tünel boyutlarına tercih edilmelerinde en belirleyici olan gelecek olan kullanıcıların yanlarında bulunduracakları cisimlerin tahmini ebatlarıdır. Yanlarından büyük bavul ve paketler bulunan kullanıcıların ziyaret ettiği havalimanları ve otel gibi noktalarda büyük tünel haznesine sahip ürünler tercih edilmelidir. Yanlarında bavula nazaran küçük eşyaların bulunduğu polis merkezleri, kongre merkezleri gibi noktalarda ise orta ve küçük tünel haznesi bulunan ürünlerin tercih edilmeleri yanlış olmaz. Xray cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları