perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU GİRİŞ KARTI

Spor salonu giriş kartı, spor salonlarına giriş yapmak için kullanılmakta olan kartlardır. Bu kartların üstüne yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Peki spor salonu giriş kartı nasıl ve hangi cihazlar ile kullanılır? Spor salonu giriş kartı, spor salonu kartlı cihazları ile kullanılmaktadır. Biraz bu cihazlardan bahsedelim. Bu cihazlar ile belirli bir alana belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin tanımlı olan aralıklarda giriş ve çıkış yapmasını sağlamaktadır. Bu kart okuyucular, kapı kilidine tetik vererek kapıları da açtırabilir, turnikeler ile birlikte kullanılarak turnikeye kuru kontak da verebilmektedir. İsterseniz de ayrıca otomatik otopark bariyerleri kumanda edebilmenizi sağlamaktadır. Kartlı geçiş sistemleri cihazları, bir kartı 5 ile 10 santimetre mesafeden görebilmektedir. Kartın okuyucuya bu kadar uzaklıktan yaklaştırılması sonucu, mifare ve proximity kartları okuma yapabilmektedir. Yani spor salonu giriş kartını bu mesafeden okutmanız yeterli olmaktadır. Strike kart okuyucuların su geçirmez modelleri, dış ortamlarda da kullanım sağlayabilmenize olanak sunar. Bu sistemler 2 sene boyunca da garantilidir. Strike kart okuyucu sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için de fiyatlarımız çok uygundur.

Spor salonlarına yapılacak olan sirkülasyonlu olan giriş ve çıkışları takip etmek, kalem – kâğıt ya da gözlem yardımıyla kolay olmayacaktır. Strike kartlı geçiş kontrol sistemleri sayesinde bilgisayar ortamında kolay ve hızlı bir şekilde üyelik takip işlemleri yapılabilmektedir. Strike üyelik kart tanıma sistemlerinde kullanılacak olan tüm kartlı cihazların kayıt kapasiteleri farklıdır. Böylece kaç kişilik bir alanda takip yapacağınızın bir önemi kalmaz. İdeal kayıt kapasitesi için farklı pek çok model yer almaktadır. Bu cihazların mifare mi yoksa proximity kartları okuyup okumaması da cihazın modeline göre değişmektedir. Kullanılacak olan spor salonu giriş kartı da cihazların özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca tercih edilecek olan cihazlarda şifreli geçiş imkânı da bulunmaktadır. Şifreli geçiş sayesinde kartın yanı sıra şifre kaydı bir kapasite sayılmaktadır.

Spor salonu giriş kartının tanıtım kartı olarak kullanılabilmesi için kartların üzerine baskılar yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, üyelerin isim, soy isim bilgilerini içerebileceği gibi aynı zamanda firma ismi firma logosu gibi bilgileri de içerebilmektedir. Kullanımı çok basittir. Bu baskıları eğer dışarda yaptırmak istemezseniz de card printer (kart yazıcı) kullanarak kendiniz yapabilirsiniz. Bu şekilde çok daha ucuza gelmiş olacaktır. Kart printer modellerinde kart baskılarını renkli ya da siyah – beyaz olarak yapmanıza imkân tanıyan modeller de bulunmaktadır. Hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin inisiyatifinize kalmış olmakla birlikte, 300 dpi’lik çözünürlükleri sayesinde çok kaliteli baskılar ortaya çıkmaktadır. Kart yazıcılarda bir saatte yapılan renkli baskı sayısı ile bir saatte yapılan siyah – beyaz baskı sayısı değişiklik göstermektedir. Spor salonu giriş kartı bu şekilde çok daha anlamlı kullanım sunmaktadır. Bu sistemlerin fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler