perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
VİP TURNİKE

İnsanların belirli bölgelerde geçişlerini bir düzen altında kontrol etmeleri için vip turnike sistemleri kullanılır. Bu kontroller manuel olarak görevliler tarafından da yapılabilir, ancak bu şekilde işler çok ağır ilerleyeceğinden çok da tercih edilmezler. Bunların yerine vip turnike sistemi ile senkronize olarak çalışacak kullanıcı tanıma sistemleri ya da her ikisini de kapsayan bilgisayar üzerinde çalışan kullanıcı takibi ve geçiş kontrol yazılımları kullanılmalıdır. Bu şekilde kullanıcıların sorguları hızlı işlemcileri ile ya kullanıcı takip cihazları ile ya da bilgisayarlar aracılığı ile daha hızlı bir şekilde yapılacaktır. Böylelikle iş yükünün hafifletilmesi sağlanmaktadır.

Vip turnike sistemlerine uygulanabilecek kullanıcı tanıma sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz markalar ile sağlanabilmektedir. Strike markalı kart ve şifreli tanıma sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri, Magic Face markalı yüz ve iris tanıma sistemleri kullanılarak turnikelerin tam otomatik bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Bu tanıma sistemleri sadece bu özellikleri ile düşünülmesin, sırası ile her markadan bir öncekisinde bulunan özellikler bir sonra ki markada genellikle mevcuttur. Kısacası uygulanacak kullanıcı tanıma sistemi yüz tanıma olarak seçilirse, bu yüz tanıma sisteminde parmak izi ya da kart okuma sistemleri de içerisinde olacaktır. Böylelikle kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri sistemi kullanarak farklı yöntemler kullanabilecekleridir. Bu sistemlerin hepsi yalnız başlarına offline şekilde çalışabildikleri gibi Perkotek takip yazılımları ile de senkronize bir şekilde online olarak çalışabilirler. Offline moda göre çalıştıkları takdirde sadece kullanıcıların geçişlerine onay verilir. Oysaki takip yazılımların ile hem geçiş onayları verilebilecektir hem de yazılım özellikleri ile kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Böylelikle kullanıcılara sadece geçiş için onay verilmez, hangi koşullar doğrultusunda onay verileceği de ayarlanabilir. Ayrıca geniş kapsamlı raporlama modülü ile kullanıcıların turnikeleri kullanım şekilleri takip edilebilir.

Kullanıcı tanıma sistemleri ile çalışabilecek sahibi olduğumuz Avax turnike modelleri ise; vip turnike sistemleri, bel tip turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri ve boy tipi turnike sistemleridir. Günlük yaşantımıza en sık karşımıza çıkanlar ise toplu ulaşım noktalarında bulunan bel tipi turnike sistemleridir. Ancak kullanım alanlarına göre bu turnike sistemleri farklılık göstermektedir. Plaza girişleri, şirket girişleri, site girişleri, okul girişleri, mağaza girişleri gibi noktalarda tercih edilen turnike sistemi ise vip turnike sistemleridir. Bir diğer isimleri de engelli geçiş turnikesi olarak da bilinirler. Çünkü engelli kullanıcıların bel tipi turnike sistemlerinden geçmeleri mümkün değildir. Dikkat edilirse bel tipi turnike sistemlerinin kullanıldıkları noktalarda ek olarak vip turnike de kullanılmaktadır. Bu tip noktalarda kullanılmalarının sebepleri klasik bel tipi turnikelere göre daha estetik ve şık tasarımlarıdır. Estetik tasarımları ile kullanıldıkları ortamların kaliteli ve özenli bir işletme olduğunu işaret ederler. 75 cm ve 90 cm kol uzunlukları ile kullanıcılara sunulmuştur. Bir diğer kol seçeneği ise başlangıç noktasından aşağı doğru uzanan geniş kol çeşididir. Böylelikle turnike kolunun altından kaçak geçişlerde engellemiş olur. Kol çeşitleri ise paslanmaz çelik çerçevenin içine pleksi ya da cam şeklindedir.

Vip turnike sistemleri kurulumları bakımından da gayet basittir. Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile 20 dakika gibi kısa bir sürede bu turnikelerin montaj işlemleri gerçekleştirilebilir. Kurulum için deneyimli destek ekibimizden telefonda ile yardım alarak kurulumlar kullanıcılar tarafından da yapılabileceği gibi ayrıca destek ekibimizden randevu alınarak kurulumlar teknik servimiz ile de yapılabilir. Paslanmaz çelik gövdeleri ile dış etkenlere maruz kalmadan kendilerini koruyabilirler. Paslanmaz çelik gövdeli vip turnike ve elektrostatik boyalı vip turnike fiyatları farklılık göstermektedir. Vip turnike için fiyat bilgisi almak isterseniz 0850 811 80 00 numaramızı arayarak alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler