perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

VIP Turnike: Prestijli ve Güvenli Erişim

Vip turnike, geçişlerin kısıtlanmaları ve kontrollü bir şekilde yapılabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, genellikle bel turnikeleri ve boy turnikeleri kullanılmakta olan alanlarda oldukça sık olarak tercih edilirler. Çünkü bel turnikeleri ve boy turnikelerden, engelli bireylerin geçiş yapabilmeleri mümkün değildir. Turnikeler üzerinden atlamaları gibi bir durum söz konusu olmadığı için de vip turnikelerin kesinlikle bu tarz bütün alanlarda kullanılması gerekmektedir. Vip turnike, kullanılacak olan alana göre farklı modellerde karşımıza çıkmakta. Her modeli aynı dış görünüme ve aynı özelliğe sahip değildir. Bunun için öncelikle kullanılacak olan alana göre modelin seçilmesi gerekmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, okullar, fabrikalar gibi buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bizler ise vip turnikelere özellikle metro ve metrobüs istasyonlarından aşinayız. Bu alanlarda kullanılacak olan vip turnikeler, özellikle bavul vb. eşyalar ile yolcuların geçiş yapmasına da imkân tanımaktadır. Bu yüzden vip turnikeler üzerinde engelli bireylerin geçiş yapmalarına izin veren engelli bireyler için olduğunu belirten işaretin yanı sıra, geçiş yönü okları da yer almaktadır. Yani engelli olmayan bireylerin de geçiş yapacakları alanları göstermektedir. Bu açıdan her alanda kullanımı size oldukça faydalı olacaktır.

Vip turnike, 100 ve 240 voltluk bir enerji ile çalışır. Genellikle bu enerji, çalışabilmesi için yeterlidir. Vip turnikelerin gövdeleri elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik olabilir. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilirken, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Kullanımları ve kurulumları da sadece 10 dakika gibi kısa bir süre aldığı için kullanmak istediğinizde uzman teknik servis ekibimiz çok hızlı bir şekilde size yardımcı olabilecektir.

Vip turnike, -20 derece ve +60 derece arası bütün sıcaklıklarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Kol uzunluğu modeline göre yetmiş beş santimetre ya da doksan santimetre olabilmektedir. İki yönlü olarak da geçiş yapılmasına izin vermektedirler.  Mikro işlemci kontrollüdürler. Bu turnikeler bir bilgisayar yardımı ile de kontrol edilebilmektedirler. Tüm geçiş kontrol ünitelerine ve çevre birimlerine de bu şekilde bağlantılar sağlayabilirler. Üstelik geçiş yapılırken kişiler eğer turnikenin önünde duruyorlarsa, kontrol üniteleri tarafından diğer çevre birimler ile tetiklenseler bile hareket etmeleri engellenmektedir. Vip turnike, tek buton veya çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton yer almaktadır. Butona her basmada bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Ancak çift buton kontrolünde ise kolları açmak için farklı ve kapamak için farklı butonlar yer almaktadır.

Vip turnike hakkında merak edilen konulardan bir tanesi, bu turnikelerin fiyatlarıdır. Vip turnike, oldukça uygun fiyatlı olsa da aslında fiyat hakkında net bir bilgi verebilmek için öncelikle tercih edilecek olan modelin bilinmesi gerekir. Modelin gövdesine, kullanılacak olduğu butonuna, kol uzunluklarına vb. özelliklerine bakılarak fiyatlarda farklılık söz konusudur. Bu yüzden satın almak isterseniz öncelikle alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de vip turnikelere sahip olun ve kontrollü serbest geçişin tadını çıkarın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler