perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

X RAY BAGAJ ARAMA CİHAZI FİYATLARI

X ray bagaj arama cihazı fiyatları, kullanılacak olan cihazların modeline göre değişmektedir. Bu sebepten dolayı x ray bagaj arama cihazı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak satışını yapmakta olduğumuz Secuda x ray bagaj arama cihazı fiyatları çok uygundur. Peki, x ray bagaj arama cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyor? X ray bagaj aram cihazları, günümüzde özellikle üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, etnik ve global terörün artması ile birlikte de çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle sıklık alışveriş merkezleri girişlerinde rastladığımız Secuda x ray bagaj arama cihazları; oteller, hava alanları, kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, plazalar gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Secuda x ray bagaj arama cihazları ile çanta, valiz, bavul, zar ve poşet gibi eşyaların içerisi, bu eşyaları açmadan taranır. Bu sayede silah, bıçak, tabanca gibi kesici ve delici tüm metaller anında tespit edilebilmektedir. Secuda x ray bagaj arama cihazlarının modellerine göre de ekranlarına yansıtılan nesneler siyah – beyaz olarak yahut renkli olarak görüntülenmektedir.

Secuda x ray bagaj arama cihazları ekranlarına eğer bir nesne mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, o nesne inorganik maddedir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 18’den büyüktür. Demir, çelik, metal, titanyum, krom, kurşun, altın gibi tüm elementler inorganik maddeleri oluşturmaktadır. Secuda x ray bagaj arama cihazları ekranlarında yeşil renkli olarak görüntülenen nesneler ise karışık grup elementleridir. Karışık grup elementlerinin atom ağırlıkları 18 ile 10 arasındadır. Bu elementlere fosfor, magnezyum, alüminyum, sodyum vb. Örnek olarak verilebilir. Secuda x ray bagaj arama cihazları ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılmakta olan nesneler ise organik maddelerdir. Bu maddelerin atom ağırlıkları 10’dan küçüktür. Helyum, berilyum, bor ve karbon gibi elementler de organik elementlere örnek olarak verilebilmektedir. Secuda x ray bagaj arama cihazları ekranlarına bu ayrım yapılarak yansıtılan nesneler, metalleri çok daha hızlı ve basit olarak tespit etmenizi sağlar.

Secuda x ray bagaj arama cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız, x ışını kullanılır. X ışını, sabit olan bir kaynaktan karşısında yer almakta olan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x ışınları ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne varsa, bu nesne x ışınları ile delinerek, x ışının karşıya ulaşmaktadır. Bu esnada x ışınlarının delip geçmiş oldukları nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları ve cinsleri foto diyotlar tarafından emilerek suret olarak ekrana yansıtılır. İşte eğer Secuda x ray bagaj arama cihazları organik ve inorganik madde ayrımı yapabiliyorsa, bu nesneler renkli olarak yansıtılırken, eğer yapamıyorsa siyah – beyaz olarak yansıtılmaktadır.

Secuda x ray bagaj arama cihazı fiyatları teklifi almak ve bu cihazlar ile metalleri anında tespit etmek, güvenliğinizi %100 oranına getirecek. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları