perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
X RAY CİHAZI FİYATI

Secuda x ray cihazı üç ana bileşenden meydana gelmektedir. İlk bileşen kontrol panelidir. Kontrol paneli operatörün aygıtı kontrol etmesi için yer alan düğmelerin bulunduğu yerdir. İkinci bileşen ekrandır. Ekranda aygıttan geçişi yapılan eşyaların görüntüleri yer almaktadır. Üçüncü ve son bileşen ise x ışını ünitesidir. X ışınları gönderildiği, eşyaların konulduğu ve algılandığı, taşıyıcı bandın yer aldığı kısımdır. X ray cihazı kullanan operatörlerinin bazı dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Operatörler inceleme yaparken öncelikle büyük cisimleri, sonrasında ise küçük cisimlerin geçişini yapmalıdırlar. Ayrıca operatörler görüntüyü eğer netleştirmekte sıkıntı çekiyorlarsa; bagajın pozisyonu değiştirilmeli ve bu şekilde tekrardan bagajdan geçirilmesi sağlanmaktadır. Bagajın içerisinden geçen cismin ne olduğu belirlenemeyen durumlarda operatör, sahibine bagajı açtırarak kontrolü bu şekilde gerçekleştirmelidir. Canlı varlıklar hiçbir şekilde x ray cihazı ile kontrol edilmemelidir. Operatörün dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise; x ray cihazı çalışırken cihaz içerisine el sokulmamalı, konveyöre oturulmamalı, cihazın üzerine yiyecek veya içecek bırakılmamalı ve tünelin arkasında ya da önünde bulunulmaması sağlanmalıdır. Kullanılacak olan modele göre x ray cihazı fiyatı farklılık göstermektedir.

X ray cihazı %100 soğutma özelliği mevcuttur. Bu özellikleri sayesinde cihazlar hiç duraksamadan sürekli olarak çalışabilir, ısınma söz konusu dahi olmaz. Bu cihazların boyut uzunluklarını özelleştirmek için kullanılan uzatma silindirleri vardır. Uzatma silindirleri sayesinde x-ray cihazının konveyöründen daha fazla eşyanın geçişi sağlanabilir ve bu sayede daha hızlı taranma imkânı sunulur. X ray cihazı askeri alanlar, gümrükler, hava alanları gibi güvenliğin en üst düzeyde olması gereken alanlarda oldukça sık kullanılmaktadır. X ray cihazının hafızasına kaydedilen görüntüler bmp, jpeg vb. başka formatlarda kaydedilebilir. Aşağıda firmamız tarafından satışa sunulan Secuda x ray cihazı modellerimiz listelenmiştir.

X ray cihazı, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik gerektiren ve global terörün artış gösterdiği yerlerde kullanılmakta olan x ray cihazı, günümüzde de çok geniş alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle alışveriş merkezlerinden sıkça aşina olduğumuz x ray cihazı, her geçen gün çok daha farklı alanlarda tercih edilmektedir. Kullanılacak olan bu alanlara göre de x ray cihazı fiyatı değişiklik göstermektedir. X ray cihazı fiyatı çok merak edilse de sabit bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Dedektörlerin konveyörlerinden geçen nesnelerin atom ağırlıklarına göre ekranlara renkli ya da siyah beyaz olarak yansıtılması gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerine göre de x ray cihazı fiyatı değişebilmektedir.

X ray cihazı kullanıldıkları her alanda %100 güven sağlarlar. Metal aramalarında en iyi arama yöntemi olmakla birlikte x-ray cihazı alışveriş merkezi, plazalar, askeri alanlar, konsolosluklar gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedirler. X-ray cihazı fiyatı, cihazın modeline göre değişmektedir. Fiyat bilgisi almak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak da bize ulaşabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler