perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

X Ray Fiyat: Ekonomik ve Güvenilir Çözüm

X ray fiyat, kullanılacak olan x ray cihazı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü bu dedektörler hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda x ray fiyat, bu dedektörlerin Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı oldukça uygundur. Yani Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri uygun fiyat teklifi almak için doğru adrestesiniz! Peki Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri ne için kullanılır ve nerelerde kullanılır? Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri, tehlikeli metallerin tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, global ve etnik terörün artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Özellikle hava alanları, alışveriş merkezleri, fabrikalar, işletme girişleri, askeri alanlar gibi alanlarda kullanılsalar da çok daha fazla ve farklı alanlarda da kullanılabilmektedirler. Bu dedektörler sayesinde silah, tabanca, bıçak, sıvı patlayıcı gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilerek etkisiz hale getirilebilmektedir. Tabi ki eğer bu dedektörler kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri ile kullanılırlarsa, çok daha kaliteli taramalar yapılabilmektedir. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile kişilerin üzerlerinde yer alan metaller tespit edilirken, el tipi metal üst arama dedektörleri ile de bu kişilerden şüphelenilmesi durumunda üzerlerinde detaylı taramaların yapılması mümkün olmaktadır.

Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri ile bavul, çanta, bagaj, valiz, poşet, zarf gibi eşyaların içerisinde yer alan metallerin tespit edilmesi sağlanmaktadır. Bu metallerin içerisindeki metallerin tespit edilebilmesi için x ışını teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Uygun x ray fiyat ile bu dedektörlerde x ışını sabit olan bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x ışınları ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne var ise ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadırlar. X ışınlarının delip geçtikleri nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları ve cinsleri de bu esnada foto diyotlar tarafından emilerek ekrana yansıtılmaktadır. Ekrana yansıtılmakta olan bu nesneler, Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri modellerine göre renkli ya da siyah – beyaz olarak yansıtılabilirler. Renkli olarak yansıtılan modellerinde organik ve inorganik madde yapılabiliyor demektedir.

Uygun x ray fiyat garantisine sahip olan Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri ekranlarına bir cisim mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, bu cisim inorganik maddedir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 18^den büyüktür. Demir, kalay, gümüş, altın, bakır vb. gibi elementler bu gruba girerler. Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri ekranlarında yeşil renkli olarak görüntülenmekte olan cisimler ise karışık grup elementidirler. Bu elementler ekranda yeşil renkli olarak görünürler. Secuda x ray bagaj tarama ve arama dedektörleri ekranlarında turuncu renkli olarak görüntülenmekte olan nesneler ise organik madde olarak adlandırılmaktadırlar. Bu maddelerin atom ağırlıkları 10’dan küçüktür. Siz de bu dedektörleri satın almak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler