perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE PROGRAMI

Perkotek yemekhane çözüm sistemleri, işletmelerdeki yemekhanelerin geçiş noktalarına kuracağınız turnikelerin üzerine yüz tanımalı, parmak izli veya kartlı cihazlarla sağlanacaktır. Yemekhane çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında şüphesiz ki; öğün hak edişlerinin düzenlenmesi gelmektedir. İşletme yetkilileri, her personelin aynı öğün hakkına sahip olmalarını istemektedirler. Bu sistemler için geliştirilmiş olan yemekhane kontrolü sistemlerinde isterseniz yemek yeme aralığını da belirleyebilirsiniz.

Yemekhane programı işletmelerde öğün takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadırlar. Öğünlerde kişi başına ister bir ister iki isterseniz üç yemek yeme hakkı verebilirsiniz. Vereceğiniz öğün hakkı sayısını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yarı zamanlı olarak çalışan personelleriniz var ise akşam yemeği değil sadece öğle yemeği yemelerine hak tanıyabilirsiniz. Turnike sistemleri ile birlikte kullanılan yemekhane programımızı inceleyiniz.

Yemekhane programı, bilgisayarınıza kurulduktan sonra programı oldukça hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Yemekhane programı sayesinde personele, departmana ya da bir bölüme öğün hak edişleri ya da fiyatlandırma veya kontör adedi girilebilmektedir. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlanarak, sadece tanımlanan aralıklarda da yemeklerini almaları sağlanabilir. Genel olarak kısa bri eğitimden geçirilen her son kullanıcı yemekhane programını kolayca kullanabilir. Yemekhane programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için de herhangi bir ekstra ihtiyaç durumunda yemekhane programı geliştirilebilmektedir. 

Yemekhane programı turnike sistemleri ile birlikte yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazları uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Kartlı sistemlerde kartlara kontör yükleyerek her geçişte kontörden düşmesi sağlanabilmektedir. Parmak izli sistemler, parmağın okutulmasıyla turnikeye geçiş sağlarken, yüz tanıma sistemleri ile yüzün okutulması ile turnike kolunun dönmesi sağlanmaktadır. Aşağıda parmak izli, kartlı ve yüz tanımalı cihazlarımız bazı modelleri listelenmiştir. Yemekhane turnike sistemleri; yemekhanelerde kullanılan, giriş ve çıkışlarda konumlanan sistemlerdir. Bu turnike sistemleri geçiş yetkilendirmesi vermek amacıyla kullanılır. Turnike sistemleri ile ayrıca geçiş bir kontrol de sağlanmış olur. Yığılmaları ve izdihamları turnikeler ile engelleyebilirsiniz. Çift yönlü ve tek yönlü geçiş imkânı sunan yemekhane turnike sistemleri, rapor da vererek yemekhanelerde kimlerin daha çok yemek yediğini, kimlerin yemekhanede daha uzun süre kaldığını bilmenizi sağlar. Yemekhane programı sayesinde artık yemekhanelerde %100 güven sağlanmıştır. Satın almak isterseniz veya yemekhane programı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçenilirsiniz. 

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler