perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ OKUMA SİSTEMİ

Yüz okuma sistemi, giriş ve çıkış takibi yapmak amacıyla kullanılan, genellikle personel takip amaçlı kullanım sağlanan sistemlerdir. Bu sistemlerin en büyük avantajı her insanın yüzünün farklı yapıda oluşu sayesinde kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutamamalarıdır. Kullanıldıkları tüm alanlarda kaliteli çözümler sunan yüz okuma sistemi cihazlarına 3000 ile 5000 arasında yüz tanıma yapılabilmektedir. Bu cihazlarda yüz tarama işlemi 2 boyutlu olarak gerçekleştirilir. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli kamerası ile taramaları hızlı ve basit olarak gerçekleştiren yüz tanıma sistemleri işlemci son teknoloji olduğu için tanıma esnasında ofislerinizde sıra oluşmayacak! Personel takibi için kullandığınız bu sistemler, 0,1 saniye gibi kısa bir sürede kullanıcısını tanıyacaktır. Yüz okuma sistemi genellikle işletmelerde tercih edilse de günümüzde aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, dershaneler gibi buna benzer pek çok alanda da kullanılmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı oluşu sayesinde de her geçen gün kullanım alanı da artış göstermektedir. 

Yüz okuma sisteminin en çok tercih edilme sebepleri arasında kartlı sistemlerde olduğu gibi kart taşıma zorunluluğunun olmaması yer alır. Bu sistemlerde ek olarak bir şeye ihtiyaç duyulmaz. Yüzünüzle cihaza bakmanız, yüz tanıma sistemi cihazının sizi tanıması için yeterli olacaktır. Farklı modelleri ile kullanıldıkları her alanda farklı çözümler sunarak her ihtiyaca yanıt bulan MAGIC FACE yüz okuma sistemi cihazları, personel takibi için kullanılan en zahmetsiz ve masrafsız çözümdür. Sahip olmak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veya bizi arayabilirsiniz.

YÜZ OKUMA SİSTEMİ FİYATI

Yüz okuma sistemi cihazları genellikle personel takip sistemleri ile birlikte kullanıyor olsalar da; üye takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve tuvalet takip yazılımı ile de uyumlu olarak kullanılabilirler. Ayrıca yüz okuma sistemi cihazlarını turnikeler ile birlikte kullanarak da geçiş kısıtlaması yahu geçiş yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Cihaza temas olmaması bu sistemlerin daha sık tercih edilmesini sağlarken uzun yıllar boyunca zarar görmeden sorunsuz olarak kullanılmasını sağlar. Yüz okuma sistemi ile personel takibi yapmak için öncelikle bu sistemde yer alan cihazları personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte etmek gerekir. Montaj işleminden sonra her personelin yüzünün tanımlanmas gerekir. Tanımlama işlemi genellikle 0,1 saniye ile 0,5 saniye arasında bir sürede gerçekleşmektedir. Yüksek çözünürlükleri sayesinde oldukça hızlı bir şekilde tarama yapan yüz okuma sistemi, turnike - kapı ve bariyerlere de tetik vermek amacıyla kullanılabilmektedir. Böylece personellerin hem geçişleri kontrol altında olacak hem de güvenli geçiş ortamları oluşturulacaktır. 

Yüz okuma sistemi cihazlarının fiyatları tercih edilecek cihazın model ve kapasitesine göre farklılık gösterir. Yüz tanıma sistemi fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi bizi 0850 811 80 00 numarasından da arayarak uzman ve tecrübeli satış müdürlerimizden bütçenize en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları