perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER FİYATLARI

Bariyer sistemleri, otoparklarda araçların kontrollü bir şekilde giriş ve çıkış yapabilmesini sağlarken, aynı anda da yabancı araçların girişlerini ve çıkışlarını engelleyerek, otoparkların daha güvenli alanlar olmasını sağlamaktadır. Otomatik bariyer ya da kollu bariyer olarak adlandırdığımız sistemler ile otoparkınıza giriş ve çıkış yapan araçların hangi saatlerini girdiğini, gün içerisinde kaç kez girdiğini vb. bilgileri de otopark takip yazılımı sayesinde kolayca görebilirsiniz. Otopark takip yazılımı, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiş olup, araç takibi yapılmak istenilen her alanda kullanılabilmektedir. Otopark takip yazılımı sayesinde otoparka giriş ve çıkış yapan tüm araçları kontrol altında tutabilirsiniz. Programın giriş ekranı şifreli olup farklı veri tabanları da seçilebilmektedir. Eğer otopark takip yazılımında kayıtlı olmayan araçların geçiş yapması gerekecekse, “Manuel Tetikleme” özelliği ile bu gerçekleştirilebilmektedir. Otopark takip yazılımı vasıtası ile kimlerin geçiş yaptığını takip etmek oldukça basit olacaktır. Üstelik Avax kollu bariyerler ile personel devam kontrol sistemleri cihazlarını uyumlu olarak kullanarak, pdks cihazlar ile tetikleme de yapabilirsiniz. Özellikle günümüzde parmak izi cihazları, bariyerleri tetiklemek için çok sık tercih edilmektedir. Çünkü parmak izi cihazları ile geçiş yapmak için parmak izi teknolojisi kullanılır. Parmak izi, her insanda farklı olduğundan ötürü, parmak izi cihazı, sağlıklı ve kaliteli giriş ve çıkışlar elde edebilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, yüz tanıma sistemi ve kartlı geçiş kontrol terminalleri de bariyerleri tetiklemek için tercih edilebilmektedir.

Kollu bariyerler, MN ve DZ bariyer olarak iki farklı modele sahiptir. DZ bariyerlerin fiyatları, MN bariyerlere göre biraz daha uygundur. Yani firmamızda her bütçeye hitap eden bir bariyer sistemi bulunmaktadır. Kollu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Bu uzunluklar, otopark giriş alanınıza göre farklılık göstermektedir. Bariyerlerin farklı renkleri, kullanacağınız alanlara renk katacaktır. En çok merak edilenlerden bir tanesi de kollu bariyer fiyatlarıdır. Kollu bariyer fiyatları, bariyerin kolu uzunluğuna, modeline ve benzeri özelliklerine göre değişebilmektedir. Kollu bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için uzman ve tecrübeli satış müdürlerimiz ile telefon numaramızı tuşlayarak iletişime geçebileceğiniz gibi dilerseniz info@perkotek.com mail adresinden de iletişime geçebilirsiniz.

Kollu bariyerler, günümüzde daha geniş bir alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni, oluşan güvenlik ihtiyacıdır. Günümüzde güvenlik en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi haline gelmiştir. Özellikle yabancı araçların otoparklara serbest olarak giriş ve çıkış yapmasını önlemek için kollu bariyerler kullanılmaktadır. Peki, kollu bariyer kullanım alanları nerelerdir? Kollu bariyerler; askeriyeler, hastaneler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları ve özellikle site otoparklarında oldukça sık tercih edilmektedir. Acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna izin veren kollu bariyerler, elektrik kesilmesi gibi durumlarda da serbest olarak geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır. Opsiyonel akü özellikleri sayesinde isterseniz elektrik kesildiğinde de 250 defaya kadar giriş ve çıkış yapabilirsiniz. Bunun dışında kontrol imkanlarından bahsedelim. Kollu bariyerleri kontrol edebilmek için buton veya uzaktan kumanda kullanılabilmektedir. Buton ile kontrollerde iki tercih bulunur. Kollu bariyeri tek buton ile kontrol edebileceğiniz gibi isterseniz çift buton ile de kontrol edebilirsiniz. Tek butonla kontrol esnasında butona her basışta bariyer kolu açıksa kapanmakta ve kapalıysa açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise butonu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer alır.

Perkotek Teknoloji, Avax kollu bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Bu yüzden Avax kollu bariyer fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Dağıtıcı konumunda olduğumuzdan ötürü, kollu bariyer satın almadan önce öncelikle mutlaka bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz. Piyasada pek çok bariyer modeli ve markası bulunmaktadır. Ancak bu marka ve modellerden ne kadar verim alabileceğinizi iki kez düşünmeniz gerekir. Yüklü miktarda para ödeyerek aldığınız bariyerden, istediğiniz verimi elde edemeyebilirsiniz. Gelin öncelikle bizden fiyat teklifi alın. Kollu bariyer fiyatlarının kesenize uygun olacağınız düşünmekteyiz. Sağlam ve kaliteli bariyerler ile otoparklarını siz de kontrol altına almak istemez misiniz? Cevabınız evet ise daha fazla zaman kaybetmeden bize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları