perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Zebra Card Printer: Profesyonel Kart Baskı Çözümleri

Zebra card printer, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapmanız için harika bir seçenektir. Zebra card printer ile tüm geçiş kontrol cihazlarında kullandığınız kartların üzerine baskılar yapabilirsiniz. Kartlı cihazların modellerinden bahsetmek gerekirse; bu cihazların dört farklı modeli yer almaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazları. Panelli cihazlar, çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için panele bağlantılarının yapılması gerekmektedir. Kullanımları çok kolaydır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların üzerine zebra card printer ile baskı yapılabilmektedir. Online kartlı geçiş cihazları ise bilgisayar bağlantısı olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için bilgisayarların sürekli olarak açık kalması gerekir. Offline zebra card printer ise çalışmasına bilgisayarların açık olmasına gerek duymadan devam edebilen cihazlardır. Bu cihazlar genellikle personelleri takip edebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Personel tanıtım olarak kullanılan kartların üzerine de zebra card printer ile baskılar yapılabilir. Standalone zebra card printer ise bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart üzerine de zebra card printer ile baskılar yapılabilmektedir. Kullanımları ve kurulumları tüm cihaz modellerinde oldukça uygundur.

Zebra card printer modellerinde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra card printer ve çift yüze baskı yapabilen zebra card printer. Hangi kart modelinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Tek yüze baskı yapabilen zebra card printer ile kartların üzerine kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firma adı, firma bilgisi veya kişilerin fotoğrafları gibi baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen zebra card printer ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile yapıldıkları için oldukça kaliteli baskılar elde edilecektir.

Çift yüze baskı yapabilen zebra card printer ile de kartların üzerine çift taraflı olarak baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda kartın bir yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgiler yer alırken, arka yüzünde ise firma adı, firma logosu gibi bilgilerin baskısı yer almaktadır. Çift yüze baskı yapabilen zebra card printer ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcıların kullanımlarının, normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Yani kolayca kullanabilirsiniz. Satın almak için tek yapmanız gereken, sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler