perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Zebra Kart Baskı Makinesi: Güvenilir ve Hızlı Baskı

Zebra kart baskı makinesi, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yaparak, kartları çok daha yüksek performans ile kullanmanızı sağlamaktadır. Zebra kart baskı makinesi ile kartların her iki yüzüne ya da isterseniz sadece kartların tek bir yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıların renkli ya da siyah – beyaz olan seçenekleri yer almaktadır. Zebra kart baskı makinesi ile kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan tüm kartların üzerine baskı yapabilirsiniz. Biraz bu cihazlardan bahsedelim. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinin kullanılmakta olan dört farklı modeli yer almaktadır. Bunlar standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Standalone kartlı cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanımlanması gerekmektedir. Master kartların üzerine de zebra kart baskı makinesi ile baskılar yapılabilmektedir. Online cihazlar ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları da genellikle personel takibi yapmak için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kendileri bir panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı geçiş cihazları ise aptal terminal olarak da adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, panel olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlar ile kullanılacak olan tüm mifare ve proximity kartların üzerine zebra kart baskı makinesi ile baskılar yapılabilmektedir.

Zebra kart baskı makinesinin kartların tek yüzüne baskılar yapmanızı sağlayan ve kartların çift yüzüne baskılar yapmanızı sağlayan iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart baskı makinesi ile kartların bir yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışmakta oldukları departman, firma adı, firma logosu, kullanıcıların fotoğrafları gibi baskılar yapılabilmektedir. Bu baskıların renkli ya da siyah – beyaz olan modelleri yer almaktadır. Renkli baskılarda 16,7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart baskı makinesi ile kartların üzerine saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan bu yazıcıların kurulumlarının normal bir yazıcıdan hiçbir farklı yoktur.

Çift yüze baskı yapabilen zebra kart baskı makinesi ile de kartların her iki yüzüne de baskılar yapılır. Yapılacak baskılarda kartların ön yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, fotoğrafları gibi bilgiler bulunurken, kartların arka yüzünde firmaların isimleri ve firmaların logolarının bilgileri yer alabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart baskı makinesinde olduğu gibi çift yüze baskı yapabilen zebra kart baskı makinesi de siyah – beyaz ve renkli baskı seçeneğine sahiptir. Saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Zebra kart baskı makinesi fiyatları da çok uygun olduğu için zaten bu makineler, bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendisini amorti ettirecektir. Satın almak ya da fiyat bilgisi öğrenmek için arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler