perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER FİYATLARI

Asıl amaçları otopark geçiş noktalarında kullanılmak üzere üretilen kollu bariyer sistemleri için Avax markalı ile Türkiye distribütörü olarak siz kullanıcılarımıza bariyer sistemleri tedarik etmekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı bariyer fiyatları Türkiye genelinde hem sabittir hem de kullanıcılarımız arasında bir ayrım yapılmadan Türkiye geneli olarak bariyer fiyatları en uygun maliyetlerle Perkotek olarak firmamıza aittir.

Kollu bariyer sistemleri kullanım alanlarına göre farlılıklar gösterebileceği gibi aynı zamanda modele göre de bariyer fiyatları farklılık gösterir. Avax markası olarak kullanıcılarımıza sunulan iki model bariyer sistemi mevcuttur. DZ ve MN tipi bariyer modelleri kendi içlerinde de kol mesafeleri olarak ayrılmaktadır. DZ 3, MN 3 ve DZ 6, MN 6 modelleri ile maksimum kol uzunluları olarak 3 metre ve 6 metre olarak ayrılmaktadır. Bunlar düz bariyer kolu şeklinde olanlardır. Bir de MN modeline ait olan ve kollarında bulunan saçaklar ile kullanıcılara sunulan MN 5 saçaklı bariyerimiz mevcuttur. Bu bariyer modelinin de kol mesafesi isminden de anlaşılacağı gibi maksimum 5 metre olarak sınırlanmıştır. Kolda bulunan saçakları ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerin önlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca tüm modellerimizde kol mesafeleri alt mesafelere indirgenebildiği için kullanılacakları noktaların dar ya da geniş bir alan sahip olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan bariyer modellerimizde dış etkenlerden dolayı gövdelerinde doğabilecek yıpranmaların ve hasarlarında önüne geçilmiştir. Darbeye dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmesinin de önüne geçilmektedir.

Avax HGS geçiş sistemleri ile uyumlu çalışabilen ana kartı ile istenildiği taktirde kullanıcılar bariyer sistemine bir otopark otomasyon sistemi entegre edebilirler. Avax HGS sistemleri ile otopark bariyer noktasına kurulacak antenler aracılığı ile HGS panel arasında haberleşmeleri sağlanacaktır. HGS panellere tanıtılmış olan etiketler ile kullanıcılar araçlarıyla otopark geçiş noktasına geldiklerinde, etiketler HGS antenler tarafından algılanıp bariyerlere paneller aracılığı ile açılma komutu gönderilecektir. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiklerinden bariyer geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması etiketlerin algılanması açısından bir sorun teşkil etmeyecektir. Otopark otomasyon yazılımı ile kullanıcı araçlarına yetki ve kısıtlamalar da getirilebilir. Otomasyon yazılımında bulunan detaylı raporlama modülü ile otoparkın kullanımı hakkında otopark yönetimi geniş bilgi sahibi olacaktır. Ayrıca ücretli otoparklarda bu raporlama modülü aracılığı ile muhasebe takibinin yapılması da kolaylaşacaktır.

Yaşanabilecek acil durumlar göz önünde bulunarak hazırlanan ana kartı ile otopark altyapısında bulunan güvenlik sistemleri de entegre edilebilirler. Böylece olası acil durumlarda güvenlik sistemlerinin vereceği acil durum sinyalleri bariyer ana kartı tarafından algılanarak bariyer sisteminin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Eğer böyle bir güvenlik sistemi yok ise tek bir merkezli olarak bir ya da daha fazla yetkilinin onayı doğrultusunda bariyer sistemi manuel olarak da serbest moda alınabilir. Bu şekilde acil durum anlarında otoparkın tahliye işleminin hızlı bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Bariyer geçiş sistemleri ya da HGS otomasyon sistemleri ile yaşanacak sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilebilir. Destek ekibimizin yönlendirmeleri ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi ile anlık olarak sorunların giderilmesi sağlanmaktadır. Eğer yapılan yönlendirmeler ile ya da müdahale edebilecek bir yetkilinin bulunmaması durumunda sorun halen devam ediyor ise destek ekibinden alınan randevu ile kullanıcılarımıza yönlendirilecek uzman teknik ekip aracılığı ile sorunların yerinde giderilmesi sağlanmaktadır. Böylece kullanıcılarımızın bir mağduriyet yaşamalarının da önüne geçilmektedir. Bariyer fiyatları telifi için info@perkotek.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler