perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Ücretli ya da ücretiz otoparklarda araçların belirli bir düzen içerisinde ve kontrol altında geçişlerini yapabilmeleri için otopark bariyer sistemleri kullanılır. Perkotek firması olarak otopark bariyer sistemleri için Avax markası ile kullanıcılarımıza bu sistemleri sunmaktayız. Avax markasının Türkiye distribütörü olduğumuz için Türkiye genelinde tüm kullanıcılarımızın ulaşabilmeleri için fiyatlarımız hem sabittir hem de distribütör olmamızdan dolayı en uygun fiyatlar firmamıza aittir.

Avax markası adı altında otomatik bariyer sistemleri iki farklı model olarak kullanıcılarımıza sunulmaktadır. DZ ve MN modelleri olarak ayrılan otopark bariyer sistemleri kendi içlerinde de kol mesafelerine göre ayrılırlar. 3 metre kol mesafesi ile DZ 3 ve MN 3 modeli ile 6 metre kol mesafesi olan DZ 6 ve MN 6 kollu bariyer sistemleri standart olarak ayrılmaktadır. Ayrıca MN modelinde bulunan MN 5 otopark bariyer sistemleri ile standart bariyerlerden ayrılmıştır. Bu bariyerde kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan saçaklar sayesinde bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerde engellenmiştir. Tüm bu bariyer sistemlerinde maksimum kol uzunlukları alt mesafelere indirgenebildiğin bariyer sisteminin bulunduğu bölgenin dar ya da geniş bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Genel olarak dış ortamlarda kullanılan bariyer sistemleri elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden doğacak her türlü hasara ve yıpranmaya karşı dayanıklıdırlar. Ayrıca darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve ana kartının hasar görmesinin de önüne geçilmiştir.

Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları gayet basittir. Tek ihtiyaç duyulan bariyer sisteminin monte edileceği düz bir zemin ve bariyerin çalışması için gerek 220 volt şehir elektriğinin sağlanmasıdır. Destek ekibinden alınacak olan destek ile kurulum rahatlıkla yapılabileceği gibi randevu alınarak da teknik ekibimizce kurulum yapılması da sağlanabilir. Otopark bariyer sistemleri her türlü geçiş kontrol sistemine ve güvenlik sistemine entegre edilebilirler.

Avax otopark bariyer sistemleri ile tam anlamıyla otomatik çalışan bir bariyer sistemine sahip olunabilir. Bariyer sistemleri, set içerisinde bulunan uzaktan kumanda sistemi ile de çalışabilirler, ancak kullanıcı sayılarının yüksek olduğu bölgelerde HGS sistemlerinde kullanılması makul fiyatlarla daha uygun olacaktır. Otopark geçiş noktasına uygulanacak HGS sistemler ile bu sisteme tanımlanacak etiketler kullanıcılara dağıtılarak sistemin çalışması sağlanabilir. Sisteme tanımlı araçlar otopark geçiş noktasına geldiklerinde HGS antenler tarafından algılanarak bariyer sistemine otomatik olarak açılma komutu göndereceklerdir. Otopark altyapısına ait bir güvenlik sistemi varsa bariyer sistemi ile uyumlu çalışması sağlanabilir. Olası acil durum anlarında güvenlik sisteminin verdiği sinyaller bariyer sistemi tarafından algılanarak otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Otopark altyapısında bir güvenlik sistemi yoksa tek bir merkezli olarak bir ya da daha fazla yetkilinin onayı doğrultusunda bariyer sisteminin serbest moda geçmesi sağlanabilir. Böylelikle acil durum anlarında otoparkın tahliye işleminin hızlı bir şekilde yapılması sağlanabilir.

Otopark bariyer sistemleri ve otomatik geçiş sistemleri ile ilgili yaşanabilecek sorunlar durumunda destek ekibimiz ile irtibata geçilebilir. Destek ekibinin ilk olarak telefondan yaptırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmelerini sağlayarak sorunların anlık olarak giderilmesi yapılabilir. Eğer yapılan yönlendirmelerle ya da müdahale edebilecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibimizden randevu alınarak kullanıcılara firmamıza ait teknik ekibin yönlendirilme seçeneği de sunulmaktadır. Gelecek olan teknik ekip uzmanların tarafından sistemlere yerinde müdahale edilerek sorunlar giderilir ve kullanıcıların mağdur olmalarının önüne geçilmiş olunur.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler