perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Access control sistemleri, günümüzde giriş ve çıkış takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Adliyeler, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar vb. yerlerde giriş ve çıkışları takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan bu sistemlerde kullanılan üç adet farklı pdks cihazı bulunmaktadır. Hangi cihaz ile giriş ve çıkış takibi yapacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte tabi ki bize de sorarsanız, ihtiyacınızı belirleyerek en uygun çözümü üretebiliriz. Üstelik Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma Access control cihazı, Magic Pass parmak izi Access control cihazı ve Strike Access control cihazı Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden fiyatlar firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman ve tecrübeli satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

YÜZ TANIMA ACCESS CONTROL CİHAZI

Yüz tanıma access control sistemleri günümüzde oldukça sık tercih edilen ve güvenle geçiş takibi yapabileceğiniz bir cihazdır. Kullanımı oldukça basit olup personel geçiş takibi yapabilmek için oldukça sık tercih edilmektedir. Yüz tanıma sistemlerinin güvenli olmasının nedenini açıklayalım. Yüz tanıma sistemleri, yüzün belli bölgelerinde yer alan algoritmaya göre tanıma yapmaktadır. Bu algoritma, her insanın yüzünde farklı olduğundan ötürü de özellikle giriş ve çıkış yaparken, kişiler başkalarının yerine yüzünü okutamaz. Yani yüzü cihaza tanımlı olmayan hiç kimse geçiş yapamaz. Bu da yüz tanıma cihazlarının her zaman %100 güven ile çalışmasını sağlamaktadır. Yani yüz tanıma cihazını Access control olarak kullanmak her zaman geçiş yapılacak olan alanın güvenli olmasını sağlamaktadır. Aşağıda Access control yüz tanıma cihazlarımızdan bazıları listelenmiştir.

Parmak İzi Access Control Cihazı: Güvenli ve Kolay Yönetim!

Parmak izi access control okuyucular, günümüzde personel takibi için oldukça sık kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrolü sağlamak amacıyla da oldukça sık tercih edilmektedir. Bu cihazlar, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Kullanımı oldukça basit olup kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Parmak izi cihazlarının kullanımları oldukça basit olup kısa bir eğitim alan her son kullanıcı basitçe kullanabilmektedir. Geçiş kontrolü için harika bir yöntem olan parmak izi cihazları, tüm giriş ve çıkış hareketlerini bilgisayar üzerinden kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Böylece giriş ve çıkış alanlarında manuel olarak yapacağınız takiplerde boşa harcadığınız zamandan ve fazla performanstan da kurtulabileceksiniz. Bu da daha az iş yükü demektir. Aşağıda bazı parmak izi Access control cihazı modellerimiz listelenmiştir. Detaylı bir şekilde inceleyerek daha bilgi edinmek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

KARTLI ACCESS CONTROL CİHAZI

Kartlı geçiş access control sistemleri de tıpkı yüz tanıma cihazları ve parmak izi okuyucular gibi geçiş kontrolü sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Bu cihazları, kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırmanız gerekmektedir. Geçişleri kontrol edebilmek için öncelikle geçiş yapacak her kişiye bir adet kart tanımlaması yapılmaktadır. Kişiler, kartları okutmadan geçiş yapamazlar. Access control amacıyla kullanabileceğiniz kartlı geçiş cihazları, dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone, online, offline ve panelli Access control cihazlarıdır. Tüm bu cihazların kullanımları farklı şekilde olup ihtiyaca göre modeller değiştirilebilmektedir. Aşağıda bazı kartlı Access control cihazlarımızdan bazıları listelenmiştir.

ACCESS CONTROL YAZILIMI

Access control yazılımı, personel sayınız her ne olursa olsun geçiş kontrolü yapabilmeniz için kullanılabilen cihazlardır. Personellerinizin giriş ve çıkışlarını bu yazılım ile kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik turnike, kapı ve bariyerlere tetik vererek bu sistemleri yetkilendirebilir ve hatta denetleyebilirsiniz. Farklı departmanlara göre de giriş ve çıkış hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz. Kişilerin hangi alandan girdiğini ve çıktığını kolayca raporlamalar ile takip edebilirsiniz. Aslında bu yazılımın asıl amacı, kişilerin kendi faaliyet alanlarında durmalarını sağlamaktadır. Bu amaca da ulaşan Access control yazılımı, sirkülasyonlu giriş ve çıkışları takip etmek için harika bir seçenektedir. Takip için kâğıt ve kalem kullanmak yerine bilgisayar ortamında bu işlemleri gerçekleştirmek yapılacak olan tüm hataları da yok edecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler