perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

Akıllı kart okuyucu sistemler, proximity veya mifare kartları tanıyarak personel takibi yapan, yemekhane kontrolü sağlayan, üye takip olarak kullanılabilen sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde genellikle personel takibi yapmak ve kapılarda geçiş yetkilendirmesi vermek amacıyla kullanılmaktadır. Mifare kart veya proximity kartlar ile kullanılan bu sistemlerin bazı modellerinde bu iki kart tipini bir arada kullanabilmeniz de mümkündür. Akıllı kart okuyucu sistemler, aynı zamanda bazı modellerinde sadece kart değil, aynı zamanda şifre ile de geçişe olanak sunarlar. Bu sistemlerde kart okutulduğunda, ekranda kullanıcı adı gösterilebilmektedir.

STANDALONE AKILLI KART OKUYUCU

Standalone akıllı kart okuyucu sistemler bilgisayardan bağımsız olarak çalışan okuyuculardır. Bu sistemlere kart tanımlaması yapmak için master kart kullanılmaktadır. Master kart yardımı ile tanıtılan kartlar geçiş yetkilendirmesi için kullanılır. Bazı modellerimizde dokunmatik tuşlar ile geçiş yapabilmeniz mümkündür. Dokunmatik tuşlu akıllı kart okuyucu sistemlerin yapısı kullandığımız telefonlar gibi olduğu için rahat bir kullanım sunacaktır.

OFFLİNE AKILLI KART OKUYUCU

Offline akıllı kart okuyucu sistemler, bilgisayarın açık olmasına gerek duymazlar. Okutulan kartların bilgisini hafızalarında tutarlar. Bu sistemler, Access geçiş kontrol programı ile uyumlu olarak kullanılabildikleri için sadece geçiş yetkilendirmesi yapmak değil, aynı zamanda personel takibi için kullanıyorsanız çalışanlarınızın kendi faaliyet alanlarında bulunmalarını sağlamaktadırlar. Çünkü eğer programla kullanırsanız, kişiye sadece belirli alanlara giriş yetkisi tanımlayabilirsiniz.

PANELLİ AKILLI KART OKUYUCU

Panelli akıllı kart okuyucu sistemler, aptal terminaller olarak da adlandırılmaktadır. Bu okuyucuların çalışabilmesi için panel gereklidir. Okuyucular kendi hafızalarında bilgi saklayamazlar. Okuyucu okutulan kartın bilgisi önce panele iletilir, panel kart tanımlı ise geçişe izin verir. Eğer kart tanımlı değil ise panel geçişe izin vermeyecektir. Bir panele 16, 8 veya 4 adet akıllı kart okuyucu bağlayabilirsiniz. Farklı model ve farklı kapasitelerdeki kart okuyucularımız aşağıda listelenmiştir.

ONLİNE AKILLI KART OKUYUCU

Online akıllı kart okuyucu sistemlerde, bilgisayarın kullanım esnasında açık olması gerekmektedir. Bu okuyucular aynı zamanda standalone olarak da çalışabilirler. Bu okuyucular, RS 232 ve RS 485 konvektörü ile bilgisayarın seri portuna bağlanarak çalışırlar.

AKILLI KART OKUYUCU KİLİTLERİ VE APARATLARI

Akıllı kart okuyucu sistemlerin yetki vermek istediği farklı yapıdaki her kapı da kullanılabilecek kilit çeşitlerimiz ve aparatları aşağıda listelenmiştir.

AKILLI KART OKUYUCU AKSESUARLARI

Akıllı kart okuyucu sistemlerde kullanılan mifare ve proximity kartların üzerine dilediğiniz baskıyı yapmak mümkündür. Bu kartları işletmelerde tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları