perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KİLİT SİSTEMLERİ

Elektronik kilit sistemleri, kapılardan geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri kartlı, yüz tanımalı ve parmak izli pdks cihazları ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu cihazlar ile birlikte kullanarak kapılardan geçişleri çok basit bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Bunun için kullanılmakta elektronik kilitler, uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edildiklerinde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açabilmek mümkündür. Elektronik kilit sistemleri ile birlikte kullanılan elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıkları ile değiştirilmesi gerekmektedir. Strike elektronik kilit sistemlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için de uzun yıllar boyunca hizmet verebilmek için harika bir seçenektir. Elektronik kilit sistemlerinin tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Üstelik ahşap, demir, metal, çelik, tahta ya da cam kapılarda kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Selenoid bold pimli olan elektronik kilit sistemleri ise paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadır. Bu kilitlerin tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Manyetik kilit sistemleri ise cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılmakta olup elektrik verildiğinde cam kapının hareketli olan kısmına takılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışmaktadır. Bu kilitlerin tutuş gücü 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit sistemleri ile kullanılmakta olan bir de L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı bulunmaktadır.

ELEKTRONİK KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Elektronik kilit sistemleri fiyatları, kullanacak olduğunuz kilidin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden elektronik kilit sistemleri fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Elektronik kilit sistemleri fiyatları için tek yapmanız gereken şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler