perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKUSTO MANYETİK ANTEN

Akusto manyetik anten, mağazalarda satışta olan ürünleri, mağaza ürün koruma etiketleri ile birlikte kullanılarak korumanıza sağlamaktadır. Akusto manyetik anten, ürün güvenliğinin en başarılı ve en verimli olarak gerçekleştirilebilmesi için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler çalışmalarına 58 khz’lik bir radyo frekansı ile devam etmektedirler. Dexilon teknolojisine sahip olan akusto manyetik anten, çevredeki bütün gürültüden ya da metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına güvenle devam etmektedir. Bu antenler, TX + RX ya da mono olarak çalışmasına devam etmektedir.  Yaklaşık olarak iki metrelik bir alana kadar okuma yapabilen akusto manyetik anten, asla size yanlış alarm vermez. Bu antenlerin gövdelerini isterseniz reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Akusto manyetik anten kullanılabilmesi için öncelikle mağazaların giriş ve çıkış alanlarına bu antenlerin monte edilmesi gerekmektedir. Bu antenler, çift olarak kullanılmaktadırlar. 1 çift olan antenler, sağ ve sol olarak iki parçadan oluşur. Bu parçaların arasındaki mesafe, beraberinde kullanılacak olan etikete göre değişiklik göstermektedir. Akusto manyetik anten ile eğer dr etiketleri ve kâğıt etiketleri kullanacaksanız, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetrelik bir genişliğe sahip olacaktır. Ancak bu antenler ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız, bu antenlerin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir.  Daha sonra bu antenlerin enerjisi verilerek, monte edilmektedirler. akusto manyetik anten controller çalıştırılarak ortamda yer alan  manyetik kirlilik setlenebilmektedir. Ayrıca ince bir okuma ayarı da yapılabilmektedir.  Mağazalarda satılan tüm ürünlere de kâğıt ya da sert plastik etiket takılması gerekir. Giysi mağazalarında giysilerin üzerinde kullanılan etiketler, sert plastik etiketlerdir. Bu etiketler ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürünün üzerinden etiket sökücü ile çıkarılmaktadır. Eğer mağazada satışta olan ürünün üzerinde yapıştırılmış olan kâğıt etiket bulunuyorsa, bu etiket de etiket öldürücü ile pasif hale getirilir. Böylece mağazadan çıkış yaparken, ürünler ötmeyecektir. Üstelik akusto manyetik anten alarm ses seviyesi de istenildiği gibi ayarlanabilmektedir.

Akusto manyetik anten yanı sıra kullanılmakta olan bir diğer anten modeli de RF mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler ile birlikte kullanılabilecek olan etiket çeşidi oldukça fazladır. Bu etiketler; golf etiket, 4x4 etiket, 5x5 etiket, square etiket, sun etiket, mini etiket, r50 etiket, round etiket bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Bu antenleri kullanabilmek için mağazaların giriş ve çıkış alanlarına montajlarının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da antenlerin arasındaki mesafe kullanılacak olan etiketlerin modeline göre ayarlanmaktadır. Ürün satın alınmadan, yani üzerinde yer alan etiketler çıkarılmadan, ürünü mağazadan çıkarmak istenirse, anten yüksek sesle alarm verecektir ve böylece ürünün çalınma riski ile karşı karşıya kaldığı da anlaşılabilecektir.

Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kendisine yer bulan akusto manyetik anten ve rf mağaza antenleri, fiyat olarak da oldukça uygundur. Perkotek ailesi olarak Sensitive akusto manyetik anten ve Sensitive RF mağaza antenleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için en uygun fiyata sadece bizden satın alabilirsiniz. Siz de bu antenlerin kullanım alanları ve kullanış biçimleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramanız yeterli olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler