perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS SYSTEM

Eas system, mağazalarda satışa sunulmuş olan ürünlerin hırsızlık ve çalıntı riskine karşı korunması için kullanılmaktadır. Bu sistemlerde kullanılacak olan mağaza koruma anteni iki farklı sınıfa ayrılmaktadır. Bunlardan ilki akusto manyetik antenlerdir. Bu antenler, başarılı ve verimli olarak çalışmasına devam ederken mağazadaki ürünleri de %100 oranında koruyabilmenizi sağlamaktadır. 58 khz çalışma frekansına sahip olan akusto manyetik antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasını devam ettirmektedir. Çevredeki gürültülerden ve metallerden etkilenmeyen akusto manyetik antenler, TX+RX ya da mono olarak çalışmasına devam etmektedir. Yaklaşık olarak bu antenler, 2 metreye kadar olan alanlarda başarılı şekilde etiket okuması yapmaktadır. Yanlış alarm vermeyen bu antenler ile kullanılan etiketleri sökmek için etiket sökücü ve etiket öldürücü kullanılmaktadır. Akusto manyetik eas system iki anten arasındaki mesafe kâğıt yahut dr etiket kullanılacaksa, 120 cm olmalıdır. Sert plastik etiket kullanılacaksa da bu aradaki mesafe 200 santimetreye kadar çıkarılabilmektedir. Dr etiket, pencil etiket, slipper etiket, şişe etiketi vb. etiketler ile birlikte kullanılan akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri, çalıntı ürünlerine ödeyeceğiniz bütçenin de ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Yoksa aksi halde çalıntı ürünlere ödenen miktarlar, günde bir iki derken ay sonu karşınıza çok büyük bütçeler ile çıkacaktır. Akusto manyetik antenler ilk kurulduklarında etrafındaki manyetik alanı setlemektedir ya da ince okuma ayarları yapılabilmektedir.

Eas system antenlerinin ne tür mağazalarda kullanılacağı büyük merak konusudur. Bu sistemler genellikle elbise satan mağazalarda %100 oranında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra marketlerde de sıkça kullanılan bu sistemler, ayakkabı mağazası gibi yerlerde de tercih edilebilmektedir. Kullanım alanları bu şekilde çoğaltabileceğimiz eas system antenlerinde pek çok farklı çeşit vardır. Bu modellerin gövdelerinin şeffaf olması tercih edilebilir olmasını arttırır. Çünkü kapıda şeffaf bir anten kullanıldığında mağazanın içerisi de görüntülenebilecektir. İsterseniz bu antenlerin gövdelerini reklam panosu olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Eas system antenleri, kullanılacak olan antenlerde kullanılacak etiketler de farklılık göstermektedir. Tamamen antenin özelliklerine göre etiket kullanılması gerekmektedir.

Rf eas system ise mağaza korumak için kullanılan bir diğer yöntemdir. Rf antenler, çalışmalarını 8.2 Mhz radyo frekansı ile gerçekleştirmektedirler. Bu ürün koruma antenlerini ürün alarm antenleri, ürün etiketleri ve alarm sökücüler olarak 3 farklı grupta listeleyebiliriz. Öncelikle bu sistemlerde beğendiğiniz alarm anteni montajı yapılmaktadır. Daha sonra her ürüne özel etiketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Golf etiket, sun etiket, 5x5 etiket, round etiket, square etiket, mini etiket, r50 etiket gibi etiketler, bu cihazlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Ürünlerin üzerine takılan bu etiketlerin ürünlerin üstünden çıkarılabilmesi için etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Kâğıt etiketlerin etkisizleştirilmesi için etiket öldürücü, plastik etiketlerin çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Perkotek Teknoloji, Sensitive eas system Türkiye dağıtıcısı olduğu için satışa sunduğumuz mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları oldukça uygundur. İhtiyacınızı karşılayacak pek çok farklı model ile karşınıza çıkan mağaza ürün koruma sistemleri, iki sene boyunca garantili olmakla birlikte aynı zamanda 10 yıl da yedek parça garantili olmaktadır. Satın almak için yapmanız gereke tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bize ulaşmak. Güvenliğinizi tehlikeye atmayın ve hemen şimdi hiç durmadan bizi arayın.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları