perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKME APARATI

Alarm sökme aparatı, mağazalarda satışta olan ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin sökülebilmesi için kullanılmaktadır. Alarm sökme aparatı ile ürünlerin üzerine takılan sert plastik etiketlerin çıkarılması sağlanmaktadır. Alarm sökme aparatı kullanılacak olan farklı pek çok sert etiket modeli bulunur. Bu etiketler, günümüzde özellikle giysi mağazalarında, ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmaktadırlar. Ürünlerin üzerindeki sert plastik etiketleri çıkarmak için kesinlikle alarm sökme aparatı kullanılması gerekir. Eğer alarm sökme aparatı kullanılmazsa, ürünlerin üzerindeki etiketlerin el ile çıkarılması durumunda ürüne ciddi zararlar verilecektir. Bu yüzden ürünün satın alınması ile birlikte alarm sökme aparatı ile mağaza kasa görevlileri, etiketi çıkaracaklardır. Alarm sökme aparatı dışında, kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için ise etiket öldürücü kullanılmaktadır. Kâğıt etiketler, özellikle market gibi yerlerde sıkça kullanılır. Bunun dışında kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında da kâğıt etiketler kullanılabilmektedir. Tıpkı alarm sökme aparatı ile yapıldığı gibi ürünün satın alınması ile birlikte etiket öldürücü ile kâğıt etiketler pasif hale getirilmelidir.

Alarm sökme aparatı kullanılmakta olan mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu antenler; RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Tüm bu antenlerin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe de tamamen kullanılacak olan modeline göre değişiklik gösterecektir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile eğer kâğıt etiketler kullanılırsa, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmaktadır. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketler kullanılırsa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir.  Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam eden bu antenler ile DR mağaza ürün koruma etiketleri, pencil ürün koruma etiketleri, slipper ürün koruma etiketleri ve şişe etiketleri bir arada kullanılabilmektedir.

RF mağaza ürün koruma antenleri ise çalışmasına 8.2 mhz’lik radyo frekansı ile devam etmekte olan antenlerdir. RF mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri ve sun mağaza ürün koruma etiketleri birlikte kullanılabilir. Alarm sökme aparatı ile birlikte bu etiketlerin sert olan modelleri, ürünlerin üzerinden çıkarılmaktadır.

Alarm sökme aparatı ve Sensitive mağaza ürün koruma sistemlerini kullanarak, mağazada satışta olan ürünlerinizi siz de çalıntı riskine karşı 7/24 koruyabilirsiniz. Artık çalıntı ürünlere ayırdığınız o büyük bütçeler de ortadan kalkacaktır. Satın almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler