perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
OTOPARK BİLET VERME MAKİNASI
  • perkotek.com

Ücretli otopark girişleri için kullanılan AVAX bilet verme makinası hızlı ve sessiz olarak iç ve dış mekanlarda sorunsuz olarak çalışır. Yerli imalatımız olan biletli otopark sisteminde isteğe bağlı olarak kağıt yahut karton bilet seçimi yapılabileceği gibi daimi aboneler içinde Proximity temassız kartlar verilebilir.

Mikro işlemci tabanlı olarak tasarlanmış olan Avax bilet verme makinası, üzerinde yer alan grafik ekran sayesinde müşterilere istenilen tüm bilgileri sunabilmektedir. Bilgisayar ile haberleşme şekli olarak RS-485 kullanılmaktadır. 220 VAC - 50 Hz enerji ile çalışmasını sürdüren Avax bilet verme makinası, biletli ve abonman girişler yapabilmenizi sağlamaktadır.

 

Bilet Verme Makinası Teknik Özellikleri

Enerjisi: 50 Hz – 220 Volt AC enerji
Güç Tüketmesi: 80 Watt
Gövdesi: 1.5 DKP’lik sac üzeri elektrostatik toz boyalı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 derece ve +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir.
Boyutları: 122.5 cm x 25 cm x 18 cm boyutlardadır.
Sistemi: Offline ve online olarak çalışabilen bu cihaz, mikroişlemci tabanlıdır. Elektronik devresi üzerinde tüm opsiyonel özellikler mevcut olmakla birlikte cihazın üzerinde bulunan grafik ekran sayesinde müşteriye istenilen tüm bilgiler verilebilmektedir. Ayrıca sesli uyarılar da verebilir ve haberleşme kablosunda yahut kontrol bilgisayarında bir problem olması durumunda offline çalışma moduna geçmektedir. Böylece sürekli olarak kesintisiz çalışma sağlanmış olacaktır.
Çalışmasının Şekli: Bilet ile Giriş: Gelen aracın geldiği giriş zamanı gün-ay-yıl-saat-dakika-saniye olarak bilgisayardan alınmaktadır. Cihaz, aldığı bu bilgileri termal barkodlu bilet olarak müşteriye sunmaktadır. Müşteri bileti aldığı zaman da bariyere bu bilgi iletilerek bariyerin açılması sağlanmaktadır. Bilet ile Çıkış: Daha önce verilmiş olan termal bilete sahip müşteri, çıkış yaparken biletini sistemin operatörüne vermektedir. Operatör de okuyucuya (barkod) okutmuş olduğu bileti bilgisayar yazılımına aktararak ücretlendirme yapmaktadır. Abonman Girişler: Loop dedektöre gelen araçlar, abone olunan kartı (mifare kart), bilet verme makinesi üzerinde yer alan mifare kart okuyucuya göstermektedir. Kart okuyucu tarafından okutulan kartın giriş bilgileri kontrol edildikten sonra aboneliğe göre giriş izni verilmektedir. Bariyerin de bu esnada röle çıkışı aktif olarak kişinin aracı ile geçiş yapması sağlanmaktadır. Abonman Çıkışlar: Bilet verme makinası sitemi operatörüne verilen mifare abone kartı okuyucuya operatör tarafından gösterildiğinde çıkış izni verilmektedir. Yani böylece bilgisayar üzerindeki veri tabanına da kayıt yapılmış olur.
Haberleşme Yöntemi: Bilet verme makinası ile bilgisayar RS-485 üzerinden haberleşme sağlamaktadır.
Montajlama: Bilet verme makinasının montaj kiti sayesinde montajı hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
Garanti Süresi: Sistemi 2 yıl boyunca garantilidir.
Kalite Belgeleri: ISO 9001 ve ISO 2008 kalite belgelerine sahiptir.

İlgili aramalar: Biletli otopark, ücretli otopark sistemi, bilet verme makinası, otopark biletli giriş çıkış, otopark ücret sistemi, aboneli otopark sistemi, otopark kartı, bilet alma-verme makinesi, otopark ücretlendirme sistemleri, yerli üretim bilet verme makinası.

perkotek.com
perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları