perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ARAÇ BARİYER SİSTEMLERİ

Araç bariyer sistemleri, otoparklarda yer alan araçların giriş ve çıkış yapması için kullanılmaktadırlar. Bu giriş ve çıkışlar sırasında, izin verilmeyen araçların geçiş yapmaları engellenecektir. Bu sayede otoparklar daima güvenli ve kontrol altında olacaktır. Peki, araç bariyer sistemleri nedir ve nasıl kullanılmaktadır? Araç bariyer sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerin, farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanacak olduğunuz alana göre bu bariyerlerin kol uzunlukları değişebilecektir. Bu da kullanımın çok daha kolay bir hal almasını sağlamaktadır.

Perkotek Teknoloji olarak firmamızda satışta olan araç bariyer sistemleri modelleri, farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak aslında aynı amaç için kullanılıyor olsalar da bu bariyerlerin gövdeleri modellerine göre değişiklik göstermektedir. İç ortamlarda kullanılan araç bariyer sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerler, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılmakta olan modeller ise paslanmaz çelik özelliğe sahiptir. Bu sayede tüm olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına da devam edebilmektedirler.

Günümüzde araç bariyer sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle sitelerde oldukça sık olarak kullanılmakta olan bu sistemler, günümüzde aynı zamanda plazalar, okullar, iş yerleri gibi birçok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Bu sayede tüm bu alanlarda yer alan araçların kontrol altına alınması çok basit olacak ve güvenlik %100 oranında sağlanabilecektir.

Araç bariyer sistemlerini aynı zamanda otomatik geçiş sistemi (ogs) ve hızlı geçiş sistemi (hgs) olarak kullanabilmek mümkündür. Bu şekilde kullanmak için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına öncelikle bariyerlerin montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da antenlerin monte edilmesi gerekir. Antenler, bariyer yanına, bariyer montaj direği üzerine monte edilerek sabit durması sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kullanılabilir olan iki farklı modeli bulunur. Sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler. Sert etiketler, araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin her araca özel olarak tanımlanması gerekmektedir. Araçların üzerinde yer alan bu etiketler, antenler tarafından görüldüğünde, bu bilgi panele iletilmektedir. Panel aracılığı ile otopark takip programı üzerinde etiketin bilgisi kontrol edilmektedir. Bu işlemden sonra da eğer etiket tanımlanmış ise bariyer kolu açılacak, etiket tanımlı değil ise bariyer kolu açılmayarak geçişe izin verilmeyecektir.

Araçların kontrollü olarak giriş ve çıkış yapması ve ayrıca güvenilir alanlar için harika bir seçenek olan araç bariyer sistemleri, günümüzde giderek de çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Bu bariyerlerin fiyatları oldukça uygun olup satın almak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız, en kaliteli, sağlam ve şık bariyerler için size en uygun fiyatı vereceklerdir. Eğer yerinde inceleme fırsatı yakalamak isterseniz, Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler