perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER KAPI SİSTEMİ

Bariyer kapı sistemi, otoparkların giriş ve çıkış noktalarında geçiş kontrolü ve geçiş güvenliği sağlayabilmek için kullanılmaktadır. Günümüzde bariyerler pek çok farklı otoparkta tercih edilmektedir. Hastane otoparkları, site otoparkları, askeriye otoparkları, şahsi otoparklar, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklar ve buna benzer yerlerde kullanılabilmektedir. Bariyer kapı sistemi sistemlerini sadece bariyer olarak temin edebileceğiniz gibi isterseniz, sistemin bütününü kullanabilirsiniz. Peki, bariyer kapı sistemi nelerden oluşmaktadır? Bariyer kapı sistemi; otopark bariyeri, kontrol paneli, buton veya uzaktan kumanda, araç tanıma anteni, otopark takip programı ve araç tanıma etiketlerinden meydana gelmektedir. Bu sistemi kullanabilmek için öncelikle bariyerin otoparkın giriş ve çıkış alanına yerleştirilmesi gerekmektedir. Otoparkın giriş ve çıkış alanına konulmuş olan otomatik bariyere öncelikle araç tanıma etiketlerinin tanıtılması gerekir. İki çeşit araç tanıma etiketi vardır. Bunlardan ilki plastik araç tanıma etiketidir. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmaktadır. Diğer etiket ise kâğıt araç tanıma etiketidir. Bu etiket, araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Otoparkın girişine konulan bariyerlerin yanına aynı zamanda araç tanıma anteni de yerleştirilmektedir. Araç tanıma antenlerine etiketler öncelikle tanımlanmalıdır. Etiket tanımlaması yapılan antenler, etiketi gördüklerinde bariyer kolunu açacaklardır. Yani otomatik bariyer sistemi sayesinde otoparkın giriş ve çıkış alanları çok daha güvenli olacaktır. Otopark takip yazılımı sayesinde de hangi araçların hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını da kolayca görebilmek mümkündür. Eğer birden fazla bariyer kullanılıyorsa, otopark takip yazılımı sayesinde araçların hangi bariyeri kullanarak giriş ve çıkış yaptığını takip etmek oldukça basit olacaktır.

Bariyer kapı sisteminin teknik özelliklerinden bahsedelim. Firmamızın satış yapmakta olduğu bariyerler, MN ve DZ bariyer olarak iki farklı modele ayrılmaktadır. DZ modellerin fiyatları daha uygundur. Yani satışını yapmakta olduğumuz bariyerler, farklı tüm bütçelere hitap etmektedir. Bariyer kapı sistemi; 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda kollara sahiptir. Otopark alanınızın girişlerine göre kol uzunluk tercihinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik bariyerler, iç ve dış ortamlar için uygundur. Paslanmaz çelik bariyerler, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı bariyer kapı sistemi ise iç ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Ayrıca otomatik bariyeri isterseniz buton veya uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolü, çift buton veya tek buton kontrollü olarak ikiye çeşitte olabilmektedir. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak için ve kapamak için butona basmak yeterlidir. Butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton ile kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Bariyer kapı  sistemi, geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verebilmektedir. Yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu cihaz ve kartlı geçiş kontrol terminali ile bariyerin açılmasını da sağlayabilirsiniz. Bariyer kapı sistemi, opsiyonel olarak aküye sahiptir. Bariyerlerde akü kullanmak isterseniz, elektrik kesilmesi ve benzer durumlarda aküsü sayesinde 250 defa açma ve kapama yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik bariyer, acil mod alarm özelliğine sahiptir. Acil alarm modu; deprem, afet ve benzer acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit olan bariyerler, otoparkınıza giriş ve çıkış yapan araçları düzenli olarak kontrol edebilmenizde büyük yardımcı olacaktır. Üstelik Perkotek, Avax bariyer kapı sistemi Türkiye distribütörüdür. Yani en uygun bariyer fiyatlarını bizden alabilirsiniz. Neden vakit kaybedesiniz ki? Sağlam, şık ve kaliteli bariyer kapı sistemi ile artık yabancı araçların geçişlerine de kolayca engel olabileceksiniz. Peki, otomatik bariyer fiyatları ne kadar? Otomatik bariyer fiyatı, bariyerin modeline ve kol uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden en doğru ve en uygun fiyat için öncelikle kullanmak istediğiniz bariyeri belirlemeniz gerekmektedir. Kendiniz belirleyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, arayın ve biz yardımcı olalım. Satın almak için zaman kaybetmeyin ve Avax bariyer kapı sistemi ile güvenli otoparklara sahip olun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler