perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER KUMANDASI

Bariyer kumandası ile kontrol edilebilen Avax bariyer sistemleri, otoparklarda araçların geçişlerini kontrol altına almak için ve geçişlerin güvenli bir şekilde yapılması için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, işletmeler, okullar, holdingler, plazalar vb. alanlarda kullanılmaktadır. Bariyer Sistemlerinde iki farklı model bariyer bulunmaktadır. Bunlar; MN ve DZ bariyerdir. DZ bariyerin fiyatı, MN bariyerin fiyatına göre çok daha uygundur. Bunun sebebi farklı bütçelere de hitap edebilmek adınadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklardadır. Otoparkınızın giriş alanı ne kadar uzunlukta ise ona uygun bir kol ile geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Bariyerler, otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da tercih edilebilmektedir. Bu sistemlerde otopark bariyeri, otopark anteni, araç geçiş kontrol paneli, araç plastik etiketleri ve araç cam etiketleri bir arada kullanılmaktadır. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle araç bariyerlerinin, otopark giriş ve çıkış alanına konumlandırılıyor olması gerekmektedir. Daha sonra otopark antenleri, otoparkın giriş ve çıkış alanına konumlandırılır. Araç antenleri, 50 metreye kadar okuma yapabilmektedir. Geçişine izin verilecek olan araçlara öncelikle etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Etiket tanımlandıktan sonra araçlar, etiketler üzerindeyken anteni gördüklerinde hızlı bir şekilde geçiş yapabileceklerdir. Araçların iki farklı etiketi bulunmaktadır. Bu etiketler, kâğıt ya da plastik etiket olabilmektedir. Plastik etiketler, araçların plakalarına takılır, kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılmaktadır.

Otopark bariyerleri, buton kontrollüdür. Buton kontrolünün yanı sıra aynı zamanda bariyer kumandası ile de kontrol edilebilmektedir. Bariyer kumandası ile bariyer kolunun açılması ya da kapanması sağlanabilmektedir. Bariyer kumandası ile kullanımı çok basit olup geniş alanlarda kullanılabilir. Buton kontrolünde ise iki farklı seçenek bulunur. Tek buton ya da çift buton kontrolü… Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için kumandaya basmak yeterli olacaktır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunur. Bir buton bariyer kolunu açarken, diğer buton bariyer kolunu kapatmanızı sağlayacaktır.  Günümüzde butondan çok olarak bariyer kumandası ile kontrol sağlanmaktadır. Bariyerlerimiz ayrıca zaman kontrol özelliklidir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması ya da açılması sağlanabilmektedir. Bariyerlerin sistemleri de elektronik devre mikroprosesör kontrollü olmaktadır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilmektedir.

Bariyer kumandası ile kontrol edilebilen Avax bariyerler, opsiyonel olarak akü de kullanılabilmektedir. Akü ünitesi ve akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek kullanıma devam edilmesi sağlanabilmektedir. Bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareket etmesi esnasında da cihazın üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası, kol hareketinin tamamlanması bitene kadar yanıp sönmeye devam etmektedir. Üstelik acil mod alarm durumlarında (deprem, yangın, adet vb.) otomatik olarak serbest geçiş moduna da geçilebilmektedir. Bariyer sistemleri, müşterilerin isteklerine bakılarak istenilen besleme gerilimi şartları sağlanabilen sistemlerdir. Bariyer kumandası ve otopark bariyer sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizi arayın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları