perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER SİSTEMLERİ

Sahibi olduğumuz Avax markalı ürünlerin altında bulunan bariyer sistemleri “MN” ve “DZ” olmak üzere iki farklı modele ayrılmaktadır. Bunlarda kendi altında şöyle ayrılmaktadır: DZ modeli bariyerler; maksimum kol uzunlukları 3 m ve 6 m olarak ayrılılar. Bu uzunluklar kısaltılarak aşağı uzunluklara indirgenebilir. MN modeli bariyerler; aynı DZ modelinde olduğu gibi maksimum kol uzunlukları 3 m ve 6 m olarak ayrılılar. Buna ek olarak bir de 5 m kol uzunluğuna sahip MN-5 modeli ile saçaklı bariyer olarak adlandırılan kolun altından da geçişe müsaade etmeyen modele sahiptir. DZ modellerinde kol uzunlukları maksimum seviyenin altına kısaltılarak indirgenebilir. Elektrostatik boyalı gövdeleri ile her türlü dış etkene karşı koruyuculudur ve karşı muhatabı otomobiller olduğundan darbelere karşı dayanıklıdır. Bunlara ek bir ürünümüz de manuel olarak kullanılan Avax akordiyon bariyerimizdir. Bir akordiyon bariyerin standart açık uzunluğu 2 m dir. Ancak bu mesafe 2 m ile sınırlandırılmış gibi düşünülmesin, opsiyonel olarak mesafe uzatılacağı gibi kısaltılabilir de. Bacaklarında bulunan tekerlekler sayesinde kullanımı gayet kolaydır. Bu sayede insan gücü dışında bir şey gereksinimi duymadan rahatlıkla kapanıp açılabilir.

Kurulumları içerisinde çıkan orijinal parçalarla gayet basittir. Tek başına satışı yapıldığı gibi set halindeki ürün alımlarından içerisinden çıkan parçalarla başka hiçbir parçaya gerek kalmaksızın çalışabilirler. Yine kendi ürünümüz olan Avax markalı HGS ve OGS bariyer sistemleri sorunsuz çalışırlar. Anten alıcıları sayesinde kumanda yöntemiyle de kullanılabilir. Tetikleme mantığıyla çalıştığından hali hazırda bulunan her türlü sisteme entegresi sağlanabilir. Devreye alınabilmesi için 220 volt şehir elektriği yeterlidir. Oluşacak her hangi bir elektrik kesintisinde zor durumda kalınmaması için motor manuel konuma alınarak kol hareket ettirilebiliriz. Oluşan herhangi bir arızada deneyimli teknik ekibimiz sayesinde yerinde veya teknik bölümümüzde gerekli onarımlar yapılarak sorun çözümleri sunulur. Firmamız Türkiye distribütörü olduğunda uygun bariyer sistemleri fiyatları ile dikkat çeker. Ayrıca dönem dönem yapılan kampanyalarımız sayesinde fırsatlardan da faydalanmak mümkündür.

Bariyer sistemlerinin mantığından da anlaşılacağı gibi kullanım alanları otoparklar, iş yeri bahçeleri, site girişleri vb. gibi yerlerle kısıtlı değildir. Kısacası belirli bir onaya bağlı olarak geçiş izni verilecek her türlü araç geçiş bölgesine uygulanabilir. Böylelikle araçların geçişleri sisteme kayıtları sayesinde kimseden onay almadın giriş çıkışlarını sağlarlar. Entegre edilecek programlar sayesinde gerekli giriş çıkış raporları ve gerekli kısıtlamalar ve yetkilendirmeler de uygulanabilir.

İsteklere göre bariyer sistemlerine farklı kombinasyonlar da eklenebilir. Örnek verecek olursak; araç belirli bir mesafe ya da belirli bir noktaya gelinmediği takdirde bariyer sisteminin çalışması devre dışı bırakılarak güvenlik arttırılabilir. Deneyimli destek ekibi ve teknik ekip sayesinde buna benzer kombinasyonlar müşterilerimizin isteğine göre uyarlanarak bariyer sistemleri çalışır duruma getirilebilir. Gerektiğinden yer değişimi yapılması gerektiğinde de hiç dert etmenize gerek yok. Kurulumları basit olduğu gibi yer değişimi için sökülmeleri de gayet kolaydır. Müşteri isteğine göre yer değişimini kendileri de yapabilirler, istenilirse teknik ekibimizden de randevu alarak yer değişimi işlemini firmamız da yardımcı olabiliyor.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler