perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BOY TURNİKE

Günlük yaşantımızda birçok noktada karşımıza çıkan turnikeler ile karşılaşmaktayız. Toplu ulaşım noktalarında, şirket girişlerinde, plaza girişlerinde, yemekhane sistemlerinde bulunan turnikeler gibi birçok örnek verilebilir. Ancak bu gibi noktalarda asıl kullanılmak istenen amaç, geçişleri bir düzen altına sokmak ve kontrol altına almaktır. Bu gibi durumlarda kullanılan turnike sistemleri bel tipi turnikeler, VIP turnikeler ya da hızlı geçiş turnikeleri uygulanabilir. Bu turnikelerde asıl amaç bir düzen sağlamak olduğundan güvenlik çok üst noktada değildir. Güvenliğin üst nokta olduğu bölgelerde genelde tercih edilmezler. Çünkü kaçak geçişlerde bu turnikeler aşılabilirler. Bunun engellenmesi için bu tip turnikelerin bulundukları noktalarda kaçak geçişlerin engellenmeleri için bir güvenlik görevlisinin bulunması zorunludur. Oysaki bunların yerine boy turnike sistemleri uygulanarak güvenlik seviyesi en üst noktalara çıkarılabilir. Böylelikle kaçak geçişler tamamı ile engellenmiş olur. Boy turnike sistemi uygulandığında turnikelerin bulundukları noktalara ayrıca bir güvenlik görevlisinin görev alması zorunlu değildir.

Avax boy turnike sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz markamız ile Türkiye genelinde hem sabit fiyatları ile hem de en uygun fiyatları ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetlerine sunulmuştur. Elektrostatik toz boya koruma teknolojisi ve paslanmaz çelik özellikli gövdeleri ile Avax markalı boy turnikeleri dış etkenlerden oluşabilecek her türlü hasara karşı korumalı olarak üretilmişlerdir. Kullanılacak alanlara göre kullanıcı istekleri doğrultusunda boyutları ayarlanabildiğinden kullanım alanlarının dar ya da geniş bir bölgede olması bir sorun yaratmamaktadır. Bu sayede kullanıcılarımızın istekleri karşılanabilmektedir. Türkiye hava koşulları baz alınarak üretildiklerinden Türkiye genelinde dış ortamlar dahil olmak üzere sorunsuz olarak çalışabilmektedirler.

Kullanım alanları olarak genellikle cezaevleri, stadyumlar, girilme gizliliği en üst seviyede olan odalar ya da kurumlar olarak sınıflandırılabilir. Bu gibi noktalara boy turnike sistemleri uygulamasıyla ve bu turnikelere entegre edilen geçiş teknolojileri ile kullanıcı geçişleri tam anlamıyla kontrol altına alınmış olur. Uygulanabilecek sistemler arasında kartlı geçiş sistemleri, parmak izli geçiş sistemleri, şifreli geçiş sistemleri, yüz tanımalı geçiş sistemleri ve iris tanımalı sistemler olabilirler. Kullanıcı isteklerine göre bu sistemlerin hepsi uygulanabileceği gibi kartlı geçiş ve şifreli geçiş sistemleri tavsiye edilmezler. Çünkü güvenliğin üst seviyede olduğu bu bölgelerde sadece kişiye ait bir yöntem kullanılmalıdır. Kullanıcılar başka kullanıcılar ile kart ya da şifrelerini paylaşabileceğinden ortaya bir güvenli açığı çıkacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması için kişiye özel yöntemlerden olan parmak izi, yüz tanıma ya da iris tanıma sistemlerden birinin tercih edilmesi en doğrusudur. Bu sistemlerde kullanıcılar geçiş yetkilerini başka kullanıcılar ile paylaşamazlar.

Boy turnike geçiş sistemlerinde onaysız bir şekilde geçiş mümkün olmadığından doğal afet, yangın gibi acil durumlarda tahliyelerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için turnike sisteminde acil moda yer verilmiştir. Acil durumlarda tek bir merkezli olarak sistem tamam olarak boşa düşürülebilir. Böylece geçişler bir onaya tabi tutulmadan serbest olarak sağlanır. Sistem bu şekilde tek bir merkezli serbest konuma alınabileceği gibi altyapıda bulunan bir güvenlik sistemi var ise bu sistem ile de entegre edilerek güvenlik sisteminin verdiği acil durum sinyallerini algılayarak otomatik bir şekilde serbest konuma alınabilir.

Boy turnike ya da geçiş sistemlerinde bulunan cihazlarda yaşanabilecek herhangi bir arızada deneyimli destek ekibimiz ile telefon aracılığıyla irtibata geçilerek kullanıcılar tarafından ürünlere anlık müdahaleler yapılabilir. Sorunlar bu şekilde hızla çözüme kavuşturulur. Telefon desteği ile problem giderilemez ise aynı destek ekibinden randevu alınarak uzman teknik ekibimizce de sorunlar yerinde giderilebilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları