perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CAM KAPI KİLİDİ

Cam kapı kilidi son dönemlerde kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüştü. Bu nedenden dolayı da en orijinal ve birinci sınıf kalitede ki ürünlere ulaşabilme doğrultusunda, tabii ki sıkı çalışma örneklerinin ulaşması ve teknik açıdan kullanışlı ürünlerin önünün açılması önemlidir. Perkotek olarak, yüzlerce farklı cam kapı kilidi örneğini sizlere sunmaktan geri kalmıyor ve her daim kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.

Gelişen kapı teknolojileri ile beraber, kapıların üzerinde kullanılan kilit sistemleri de kendi alanında gelişimler ve değişimler göstermektedir. Her kapıya, aynı kilidin kullanılma zorluğu söz konusu olacağı için cam, çelik ve ahşap gibi kapı türlerine ait alternatif ürünlerin ortaya çıkması önemlidir. Bir diğer adı ile manyetik kilit olarak adlandırılan bu ürün tipi, direkt olarak mıknatısla tutulmakta ve bu sayede ise %100’e kadar güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. Enerji verilen kilidin manyetik alanı devreye girdikten sonra kilit direkt olarak yapışır. Böylelikle kilitte ki enerji kesilmeden asla serbest bırakılma durumu söz konusu olmaz. 750 kg kadar ağırlığa dayanabilme özelliklerine sahip olan cam kapı kilidi, cam kapılar için oldukça uygun bir ürün çeşididir. Cam kapılara takılma şekillerine göre de L ve Z aparatları gibi aparat türleri de sisteme dahil edilebilir. Manyetik kilitler, süreklilik olması koşuluyla beraber enerji verme durumunu ortaya koyacak ve Access cihazları ya da parmak izi cihazları ile birlikte de çalışabilme fonksiyonlarına sahiptir. Sürekli elektrik verilen manyetik kilitler, kapı girişi yapıldıktan sonra da kilit üzerinde ki enerjiyi keser ve bu süre boyunca da kilidin tamamen serbest kalmasına öncülük eder. Manyetik kilit, diğer adıyla mıknatıslı kilit olarak bilinmektedir. Kilitte enerji olduğu müddetçe, herhangi bir şekilde giriş yapmak ve kilidi devre dışı bırakmak olanaksızdır.

Siz de Perkotek güvencesi ile cam kapı kilidi almak ve ürünlerin tamamını kontrol etmek istiyorsanız hemen web sitemize girişinizi gerçekleştirebilir ve ürünlerin tamamını alternatif seçenekleri ile görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra ki süreçler de ise ürünü herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilme olanaklarına sahip olacaksınız. Bu kapsamda sizlere %100’e kadar güvenli ve kullanışlı ortamlar yaratma kapsamında çalışmalar sunan web sitemiz, her geçen gün daha çok kitleye ulaşabileceği ortam düzenlemelerini de günümüze sunmaktan geri kalmamaktadır. Bu sayede ise tüm alternatif ürünlere ışık hızında ulaşabiliyor, ürünleri de kapsamlı bir şekilde inceledikten sonra sipariş etme olanaklarına sahip oluyorsunuz. Her keseye uygun ürün çeşitlerini sizlerle buluşturan Perkotek, cam kapı kilidi konusunda ki üstün çözüm önerilerini sizlere sunabilme noktasında hızlı bir hizmet ürünü sağlamayı da ihmal etmemektedir. Bu anlamda ise kalite odaklı bir hizmetten faydalanma durumu söz konusu olacağı gibi, sizler de herhangi bir sorun yaşamadan siparişlerin tamamını detaylandırma ve onaylama olanaklarına sahip olacaksınız.

Müşteri temsilcilerimize bağlantı kurduktan sonra cam kapı kilidi konusunda sizlere daha çok tavsiye sunulacak ve ürünler ile alakalı bilgiler alma ortamlarınız sağlanacak. Bu kapsamda ise ürünleri en detaylı şekilde incelemek ve siparişlerinizi tamamlamak açısından bizimle iletişime geçebilir, ürünlerin tamamı hususunda bilgiler alabilirsiniz. Cam kapılarınız, hırsızlar için bir numaralı tercihtir! Bu nedenden dolayı da güvenlik önlemlerini arttırmak ve var olan sorunsalların önüne geçmek adına siz de cam kapı kilidi konusunda bizlerden hizmet alabilir, en kısa sürede de siparişlerin tamamlanması ile beraber kaliteli bir hizmet durumunun ortaya çıkarılmasına öncülük edebilirsiniz. %100’e kadar müşteri odaklı çalışan Perkotek, sizlere muhteşem hizmet örnekleri tanımlıyor!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları