perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DERNEK ÜYE TAKİP SİSTEMİ

Dernek üye takip sistemi, dernek üyelerinin takibinin yapılması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Aynı zamanda spor salonları ve fitness center gibi alanlarda çalışmakta olan üyelerin kontrol altına tutulması için de kullanılmaktadır. Dernek üye takip sisteminde geçiş kontrol cihazları (yüz tanıma sistemi cihazları, parmak izi sistemi cihazları ve kartlı geçiş sistemi cihazları), turnikeler ve dernek üye takip sistemi programı bir arada kullanılmaktadır. Kullanılacak olan dernek üye takip sistemi cihazlarından yüz tanıma cihazları; kişilerin alın, çene ve burun kısımlarındaki algoritmayı kayıt altına alabilir. Bu algoritma her insanın yüzünde farklı olduğu için üyelerin birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Üstelik bu cihazların kayıt kapasitesi de her modelde değişiklik gösterdiği için üye sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmek mümkündür. Parmak izi dernek üye takip sistemi cihazları da yüz tanıma cihazlarından sonra en güvenilir cihazlardır. Çünkü parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Ayrıca her insanın her parmağında da bu iz farklıdır. Bu sayede üyeler birbirleri yerine okutma yaparak geçiş yapamazlar. Kartlı geçiş kontrol cihazları da kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Hangi kart türünün kayıt edileceği de kartlı cihazın modeline göre değişmektedir.

Dernek üye takip sistemi programı, üyelerin üyelik alanlarına yapılacak olan girişlerin sınırlanmasını ya da kimin hangi alanı ne kadar süre ile kullandığı gibi bilgilerin kayıt altında tutulmasını sağlamaktadır. Dernek üye takip sistemlerinde genellikle üyelerin sadece muhasebe kayıtları tutulmaktadır. Hatta bazı sistemlerde her üye başına bir görevli vermek bile gerekli olabilmektedir. Dernek üye takip sistemi programı ile üyelerin sadece izinleri olan alanlara giriş ve çıkış yapmaları sağlanır. Ayrıca dernek üye takip sistemi programı raporlarında hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptıkları de raporlanabilmektedir. Dernek üye takip sistemi programı ile üyelere özel günlerde de sms servisi ile mesaj gönderilebilmektedir. Sms servisi sayesinde üyelere kandil, bayram vb. gibi günlerde mesaj iletilerek jest yapılabilir. Ayrıca üyelerin borç gibi durumlarında sms servisi ile üyelere mesaj atılarak borçları hakkında bilgilendirmeler de yapılabilmektedir.

Dernek üye takip sisteminde kullanılmakta olan iki farklı turnike modeli vardır. Bu turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri ve bel turnikeleridir. Hangi turnikenin kullanılacağı sizin tercihinize göre belirlenmekte olup kurulumları bu turnikeleri oldukça basittir. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Dernek üye takip sistemi turnikeleri ile cihazları ve dernek üye takip sistemi programını bir arada kullanabilmek için öncelikle kullanılacak olan turnikenin seçilmesi gerekir. Daha sonra da kullanılacak olan cihazın turnike üzerine monte edilmesi sağlanır ve dernek üye takip sistemi programı ile uyumlu hale getirilir.

Dernek üye takip sistemi fiyatları da çok merak edilmekte olan bir diğer konudur. Dernek üye takip sistemi fiyatları için teklif almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile info@perkotek.com adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler