perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi kontrol sistemleri güvenlik için vazgeçilmez nitelikte olan sistemlerdir. Bu sistemler ile kolayca takip yapabilir ve güvenlik görevlinizin çalışma saatleri içerisinde hangi alanlarda yer aldığını öğrenebilirsiniz. Üstelik bu sistemlerin kullanımları da çok basittir. Neden vakit kaybediyorsunuz? Hemen bizi arayın ve güvenliğinizi riske atmayın!

DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Bekçi tur sistemleri; kontrol kalemi, tanıtım kartı, aktarım yuvası, şarj adaptörü ve kontrol noktalarından oluşan sistemlerdir. Öncelikli olarak kontrol noktaları, bekçilerin devriye gezmesini istedikleri alana konumlandırılırlar. Bu alanların etrafından manyetik cisimlerin olmamasına dikkat edilmelidir. Bekçiler tura çıkmadan önce tanıtım kartlarını öce okutarak tura çıkacaklarını haber verirler. Daha sonra kontrol noktalarını sırayla gezerek kalemleri bu noktalara okuturlar. Kalem okutulduğunda o anın saat ve tarih bilgisi kaleme kaydedilir. Kalem aktarım yuvasına konulduğunda ya da aktarım kablosu takıldığında (modele göre değişir) kalem içerisindeki bilgileri bilgisayara aktarabilirsiniz. Kullanımları oldukça basittir ve kısa bir eğitimden geçirilen herkes bu sistemleri kolayca kullanabilirler. Sahip olmak için bize web sitemizden ulaşabilirsiniz!

DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ FİYATLARI

Bekçi tur sistemleri fiyatı oldukça uygundur. Bu sistemler hakkında fiyat bilgisi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız size en iyi fiyat teklifini vereceklerdir. Güvenin ve huzurun keyfini yaşamak için neden daha fazla bekliyorsunuz ki? Arayın ve ideal çözümlere kavuşun. Üstelik biz Perkotek olarak sizlere uygun fiyat ve kalite güvencesi veriyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları