perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Turnike Sistemi Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler

Turnike sistemleri, geçiş kontrolü için harika bir seçenektir. Günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, metro ve metrobüs istasyonları, plazalar gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Turnike sisteminin firmamızda satışta olan 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesidir. Bu turnikelerin kullanım alanları modeline göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra turnike sistemi fiyatları da kullanılacak olan modele göre değişebilir.

Bel turnike sistemi, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Zaten ismi de buradan gelmektedir. Bu turnikelere aynı zamanda tripod turnike ismi de verilmektedir. Tripod turnikelere genellikle bizler metro ve metrobüs istasyonlarından aşinayız. Bel turnike sistemi fiyatları uygunluğu ve kalitesi ile her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu turnikeler üç kollu olup kolları itme hareketi ile çalışır. Yani geçiş izni alındığında turnike kolu itilerek geçiş sağlanır. Bel turnikelerimizin tamamı üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olduğu için kullanımı çok basittir. Üç konumlu ışıklı gösterge, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş yaparken ise bu gösterge sürekli olarak yeşil renkli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde ise geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Bel turnike sistemi fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı geçiş turnike sistemleri ise geçişlerin hızlı olması istenilen alanlarda, yoğun kullanımları karşılayabilmek amacıyla kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeleri isteğe bağlı olarak double ya da single olarak da kullanabilirsiniz. O kadar şıktır ki; özellikle işletmelerde bu yüzden çok sık olarak tercih edilmektedir. Hızlı geçiş turnike sistemi fiyatları uygunluğu ile günümüzde her geçen gün çok daha da geniş alanlarda tercih edilmektedir. Bu turnikelerin dış ortamlar için kullanılan paslanmaz çelik ve iç ortamlar için kullanılan elektrostatik boyalı gövdeli modelleri bulunmaktadır.

Boy turnike sistemleri ise insan boyunu aştığı için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bu turnikeler, çok geniş alanlarda tercih edilir. Özellikle ceza evleri, stadyum ve konser alanlarında kullanılan boy turnike sistemi fiyatları, firmamız Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğu için oldukça uygundur. Boy turnikelerine kart tanıma cihazı, yüz tarama cihazı ve parmak izli geçiş kontrol cihazı ile de tetik verilebilmektedir. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle tercih edilebilir. Bu turnikeler; yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçmektedir. Boy turnike sistemi fiyatları teklifi almak için satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Engelli turnike sistemi, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler aynı zamanda serbest geçiş için de kullanılır. Kullanımı çok basit olup günümüzde pek çok alanda, farklı modelleri tercih edilmektedir. Özellikle boy turnikesi ve bel turnikesi kullanılan alanlarda engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için mutlaka kullanılması gerekmektedir. Engelli turnike sistemi fiyatları da tüm turnikelerimizde olduğu gibi oldukça uygundur.

Turnike sistemi fiyatları uygunluğu ile artık tüm alanlar hem kontrollü hem de güvenli olacak. Satın almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza info@perkotek.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler