perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS SECURİTY TAG

Mağaza ürün koruma antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarında kullanılarak, mağazada satışta olan ürünlerin, çalıntı risklerine karşın korunması için kullanılmakta olan antenlerdir. Mağaza ürün koruma antenlerinin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra eas security tag, etiket sökücü ve etiket öldürücü de bu antenler ile birlikte uyumlu olarak kullanılmalıdır. Peki, nasıl? Öncelikle kullanılacak olan anten modelinin seçilmesi gereklidir. Tercih edilecek olan antenlerimizin, RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Ürünlerin üzerine takılacak olan etiketlerin de kâğıt eas security tag ve sert plastik eas security tag olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Kâğıt eas security tag, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Özellikle market gibi yerlerde sıkça kâğıt eas security tag kullanılır. Kozmetik mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında ya da ayakkabı mağazalarında da sıklıkla kâğıt eas security tag kullanılmaktadır. Sert plastik eas security tag ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, özellikle giysi mağazalarında sıklıkla tercih edilirler. Ürünlerin üzerine takılarak kullanılırlar. Kullanımları çok kolay olup, sert plastik eas security tag’i ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücü, kâğıt eas security tag pasif hale gelmesi için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Bu işlem, mağaza kasa görevlileri tarafından, ürün satın alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Tamamen basit bir şekilde etiketlerin pasif hale getirilmesi ya da ürün üzerinden sökülmesi mümkündür.

eas security tag kullanılacak olan antenlerin, iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangi anten modelinin kullanılacak olduğu, tamamen mağazalarda satışta olan ürüne göre değişir. Çünkü farklı anten modellerinde kullanılacak olan eas security tag de farklılık gösterecektir.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Mono yahut TX + RX olarak da çalışabilen bu antenler, elektronik gürültüden etkilenmezler. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte sert etiketleri kullanacaksanız, antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metre olabilir. Bu antenler ile kâğıt eas security tag kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Bu antenler ile DR eas security tag, pencil eas security tag, slipper eas security tag ve şişe eas security tag kullanılabilmektedir.

RF mağaza ürün koruma antenleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte 4x4 eas security tag, 5x5 eas security tag, r50 eas security tag, round eas security tag, golf eas security tag, square eas security tag, sun eas security tag ve mini eas security tag birlikte kullanılabilir. Siz de eas security tag hakkında çok daha fazlası ve mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler