perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYAT

Kullanıcıların geçişleri belirli bir düzen altında olmaları için turnike geçiş sistemleri kullanılır. Perkotek olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile siz değerli kullanıcılarımıza turnike sistemleri ile destek vermekteyiz. Avax markalı turnike fiyat listeleri Türkiye genelinde sabit olup aynı zamanda ülke genelin en uygun turnike fiyatları Perkotek olarak firmamıza aittir. Kullanım alanlarına göre ve kullanıcı isteklerine göre turnike geçiş sistemleri farklılık gösterebilir. En yaygın olarak kullanılanlar arasında bulunan bel tipi turnike sistemleri bir diğer adıyla tripod turnikeler bu çeşitlerin başında gelmektedir. Buna ek olarak hızlı geçiş turnike sistemleri, VIP turnike sistemleri ve boy tipi turnike sistemleri elektronik turnike sistemleri arasındadır. Kelebek turnike ve bağımsız turnikeler de mekanik turnike sınıfına girerler. Mekanik turnikeler kendi içerisinde bir elektronik devre içermediklerinden normal şartlarda herhangi bir sistemle uyumlu çalışmazlar. Elektronik turnike sistemleri ise çalışma mekanizmaları olarak mekanik olsalar da bu mekanizmayı devreye sokan elektronik sistemlerdir. Bu sebeple kullanıcı tanıma sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilirler.

Elektronik turnike sistemlerine entegre olabilecek geçiş sistemleri arasında ilk kullanılan yöntem jeton ünitesi olmuştur. Ancak bu sistem günümüzde çok da tercih edilmemektedir. Teknolojinin gelişmesiyle bunun yerini alan ürünlerimiz arasında Strike markalı kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri ve Magic Face markalı yüz tanıma sistemleri almıştır. Kullanıcı istekleri doğrultusunda kullanıcı tanıma sistemlerinin hepsi uygulanabilir. Ancak tavsiye edilen sistem Magic Face markalı yüz tanıma sistemleridir. Çünkü bu sistemler yüz tanıma özelliklerinin yanı sıra genel olarak yukarıda sıralanan tanıma sistemlerinin hepsini içermektedir. Turnike kullanımı için ilerisi düşünüldüğünde tanıma sisteminde yapılacak bir değişiklik için ayrıca cihaz değişimine gerek kalmayacaktır. Diğer tanıma özellikleri kullanımına geçerek kullanıcı tanıma sisteminizi ekstra bir maliyet harcamadan değiştirmiş olacaksınız. Bu tanıma sistemleri yalnız başlarına turnike sistemleri ile entegre çalışabilecekleri gibi bu sisteme senkronize edilecek bir geçiş kontrol yazılımı ile sisteminizi geliştirebilirsiniz. Perkotek yazılımları ile kullanıcılar turnike sistemi üzerinde geçişleri için yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Böylece kullanıcılar belirtilen kurallar çerçevesinde geçiş yapabileceklerdir. Ayrıca programlarda bulunan geniş raporlama modülü ile kullanıcıların turnike sistemi kullanımı hakkında detaylı dökümler alınabilir. Bu raporlar aracılığı ile ilerleyen zamanlarda kullanıcılara tanımlanan yetki ve kısıtlamalarda genişletilmeye ya da daraltmaya da gidilebilir. Geçiş kontrol sistemlerinin yanı sıra turnike sistemlerine, kurulum yapılan bölgeye ait bir güvenlik sistemi ya da yangın sistemi gibi bir altyapı var ise bu sistemlerin vereceği sinyallerde yapılan bağlantılar sonucunda algılanabilir. Böylece acil durum anlarında turnike fiyat uygunluğuna sahip olan bu turnikeler, otomatik olarak serbest moda geçebilir. Eğer böyle bir sistem yok ise tek bir merkezli ve bir ya da daha çok yetkilinin onayı doğrultusunda da turnike sisteminin manuel olarak serbest moda alınması sağlanabilir. Sonuç olarak olası acil durum anlarında tahliye işlemlerinin hızlı bir şekilde sağlanacaktır.

Turnike fiyat uygunluğu ile turnike sistemleri, kullanıcı tanıma sistemleri ya da geçiş kontrol yazılımlarında meydana gelebilecek sorunlarda ise deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptıracakları yönlendirmeler sonucu kullanıcıların sistemlere müdahale ederek ya da yazılımsal sorunlar için uzak masaüstü bağlantıları ile destek ekibimizin müdahaleleri ile sorunların anlık bir şekilde çözülmesi sağlanabilir. Eğer yaşanan sorun bu şekilde çözülemez ise destek ekibinden alınan randevu sonucunda firmamıza ait uzman teknik ekibimiz tarafınıza yönlendirilecektir. Bu şekilde de teknik ekibimizin yerinde müdahaleleri ile sorunlarınız giderilerek olası bir mağduriyet durumu yaşanmayacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler