perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN GELİŞMİŞ PARMAK İZİ

En gelişmiş parmak izi cihazları, Perkotek Teknoloji olarak firmamızdan satışa sunulmuştur. Bu cihazlar, Magic Pass en gelişmiş parmak izi cihazlarıdır. Gelişmiş olmaları sayesinde Magic Pass cihazları günümüzde birçok farklı alanda, farklı takipler yapabilmek için kullanabilirsiniz. Ancak günümüzde bu cihazlar özellikle personelleri takip edebilmek için kullanılmaktadır. Çünkü en gelişmiş parmak izi cihazları, eşsiz ve benzersiz parmak izini kullanır. Parmak izi, her insanın her parmağından farklı bir algoritmaya sahip olmaktadır. Bu sayede kişilerin birbirlerini yerine parmaklarını okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede personellerin takip edilmesi sırasında personellerin birbirleri yerine parmak izlerini okutarak giriş ve çıkış yapmaları söz konusu olmaz. Tabi ki bunun yanı sıra en gelişmiş parmak izi cihazları, günümüzde üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapabilmek için de kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile personelleri takip edebilmek için beraberinde personel takip programı kullanılmalıdır. Öğrencileri takip edebilmek için öğrenci takip programı, üyeleri takip edebilmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı ve geçiş kontrol takibi yapabilmek için ise geçiş kontrol programının kullanılması gerekmektedir. Tüm bu programlar ile en gelişmiş parmak izi cihazlarını uyumlu olarak kullanırken, kapılara ve turnikelere de tetik verebileceksiniz.

En gelişmiş parmak izi cihazları ile turnikelere tetik vermek isterseniz bu cihazların öncelikle turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her kişinin parmak izi kaydının yapılması gerekmektedir. Bu kayıt sırasında kişilerin parmaklarını etraflıca, en gelişmiş parmak izi cihazları sensörlerine okutmaları gerekmektedir. Bu işlem sırasında bir kişinin on adet parmağının tanımlanabilmesi de mümkündür. Bu sayede normalde geçiş yapılacak olan parmakta kesik, çizik gibi deformasyon sorunları oluşması durumunda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilmesi mümkündür. Parmak izleri cihaza kayıt edildikten sonra, okutma yapıldığında turnikenin kolları her iki yana açılarak, kişilerin geçiş yapmalarına izin verecektir. Bu da hem geçiş kontrolü hem de geçiş güvenliğini bir arada elde etmenizi sağlayacaktır.

En gelişmiş parmak izi cihazları ile kapılara tetik verebilmek için ise kapılarda elektrikli kilit, elektronik kilit, manyetik kilit ve selenoid bold pimli kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu kilitler ile demir kapılara, ahşap kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara, tahta kapılara, Amerikan kapılara ve cam kapılara tetik verebilmek mümkün olduğu için en gelişmiş parmak izi cihazları ile tğm kapılara tetik verilebilir demek çok doğru olacaktır. En gelişmiş parmak izi cihazlarının kapılara tetik vermek için kapı kolu şeklinde üretilmiş olan modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde kilit, kapı kolu ve parmak izi bir arada olmaktadır. Bu cihazlar çalışmalarına pil ile devam ettiklerinden dolayı da elektrik kesintilerinden etkilenmeleri gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

En gelişmiş parmak izi cihazları hakkında çok daha fazlasının öğrenmek isterseniz ya da en gelişmiş parmak izi cihazları fiyat teklifi almak isterseniz Perkotek Plaza’ya gelebilir ve bu cihazları yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler