perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖR

Kapı tipi metal dedektör, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Günümüzde özellikle hava alanları ve alışveriş merkezleri girişlerinde kullanılmakta olan kapı tipi metal dedektör, aynı zamanda plazalarda, fabrikalarda, işletmelerde ve buna benzer pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu dedektörlerin kullanım alanları içerisinde en çok dikkat çeken yerler arasında, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlar gelmektedir. Çünkü kapı tipi metal dedektör, metalleri anında tespit edebildiği için tüm bu alanlarda sorunsuzca olası tehlikeli durumların önüne geçmektedir. Bıçak, tabanca, silah gibi tüm aletler anında tespit edilebilmektedir.

Kapı tipi metal dedektör, zone bölgesi ile çalışmaktadır. Zone bölgesi, bir kapı tipi metal dedektörde ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar basittir. Zone bölgesi sayesinde, metalin kişinin üzerinde bulunduğu alan tespit edilebilmektedir. Zone bölgesi artış gösterdikçe, metalin tespit edilmesi de bir o kadar kolaylaşmaktadır. Kapı tipi metal dedektör, suya karşı da dayanıklıdır. Yani bu sayede sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir. Kapı tipi metal dedektörlerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Hassasiyet ayarı yapıldığında; madeni para, kemer tokası vb. nesnelere alarm verilmesi engellenebilmektedir. Böylece gereksiz yere alarm verilmesi de engellenmiş olmaktadır. En düşük hassasiyette bile zaten tehlikeli metal maddeler tespit edilebilmektedir.

Kapı tipi metal dedektör kullanımı için bu dedektörlerin, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Montajı da çok kolay olup, on dakika gibi çok kısa bir zaman diliminde kolayca montaj yapılabilmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş olan kapı tipi metal dedektör ekranlarında, günde kaç kez alarm çaldığı görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda bu ekranlarda, günde kaç kez geçiş yapıldığı da görülebilmektedir. Üstelik kapı tipi metal dedektör, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Suyun yanı sıra ateşe karşı da dayanıklı olan kapı tipi metal dedektör, parazit dengeleyicileri sayesinde ilk açıldıklarında etraflarında yer alan metal yoğunluğunu setlerler. Bir sonraki çalışmalarında o metallere gereksiz yere alarm vermezler.

Kapı tipi metal dedektör, metal yaklaştırıldığında hem alarm hem de ses ile uyarı vermektedir. Alarmın ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca LCD ekranlı ayarlar menüsünün girişinde de güvenlik şifresi vardır. Bu güvenlik şifresini bilmeyen hiç kimse, kapı tipi metal dedektör ayarlarında değişiklik yapamaz. Üstelik Secuda kapı tipi metal dedektör, kalp hastalarında ya da hamile kadınlara zararlı değildir. Video bantlara da zarar vermez. Beraberinde el tipi metal üst arama dedektörü ve xray bagaj arama dedektörleri ile kullanıldıklarında, çok daha yüksek güvenlikli alanlar elde etmenizi sağlar.

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bu yana, Secuda kapı tipi metal dedektör Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebepten ötürü bu dedektörlerin fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Ancak kapı tipi metal dedektör fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek doğru olmaz. Çünkü bu dedektörlerin fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişiklik göstermektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler