perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Kapı Açma Sistemi: Modern ve Güvenli Çözüm!

Parmak izi kapı açma sistemi, kapılarınıza parmak izi okuma cihazları ile tetik verebilmenizi sağlamakta olan sistemlerdir. Parmak izi kapı açma sistemi ile kapılara tetik vermek için parmak izi okuma cihazları ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması sayesinde parmak izi kapı açma sistemi tüm kapılara tetik verilebilmektedir. Ahşap kapılara, demir kapılara, metal kapılara, çelik kapılara, cam kapılara, kompozit kapılara, pimapen kapılara ve pvc kapılara parmak izi kapı açma sistemi ile bu sayede tetik verilebilir. Bu işlem için parmak izi kapı açma sistemi cihazlarının öncelikle kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra kapı modeline uygun olarak kilidin montajının yapılması gerekir. Bu kilitler ile birlikte kapıların hem giriş hem de çıkış alanlarında parmak izi kapı açma sistemi cihazları kullanabileceğiniz gibi isterseniz kapıların çıkış alanlarında buton da kullanabilirsiniz. Butonlar, kapıların çok daha kolay bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Bu butonların dokunmatik olan modelleri de temassız olarak geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır. Kapılara tetik vermek için eğer kilitleri kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Pil ile çalışan bu cihazlar, normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Pil ile çalışan bu cihazlar, elektrik kesilmesi gibi durumlardan da etkilenmeden çalışmalarına devam edebilirler.

Parmak izi kapı açma sistemi cihazlarında kayıt kapasitesi modeline göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi bu cihazlarda bin ile on bin arasındadır. Yani takip yapacak olduğunuz alana uygun olan bir model bulabilmek daima mümkündür. Üstelik pek çok parmak izi kapı açma sistemi cihazı modelinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Bu sayede normalde tanımlı olan parmaklarında kesik, çizik ya da deformasyon bulunan kişiler, kart ya da şifre ile geçiş yapabilir. İsterseniz bir cihaza bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde kayıtlı olan parmaklarında sorun olan kişiler, kayıtlı olan diğer parmakları ile de geçiş yapabileceklerdir.

Parmak izi kapı açma sistemi ile üye takip programı, yemekhane takip programı, öğrenci takip programı, geçiş kontrol programı ve personel takip programı bir arada kullanılabilmektedir. Böylece tüm alanlarda takip yapılabilir. Üye takip programı ile parmak izi kapı açma sistemi cihazları bir arada kullanılarak spor salonlarında, öğrenci takip programı uyumlu kullanılarak yurtlarda ve okullarda, personel takip programı ve yemekhane takip programı ile parmak izi kapı açma sistemi cihazları uyumlu kullanılarak da işletmelerde kapılardan geçişler kontrol altına alınabilir. Siz de parmak izi kapı açma sistemi ile kapılara tetik vermek isterseniz, yukarıdaki tüm cihazlarımızı ve daha fazlasının Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler