perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÖZ TANIMA SİSTEMİ FİYAT

Göz tanıma sistemi fiyat, göz tanıma cihazının modeline göre değişiklik göstermektedir. Göz tanıma sistemi fiyat genellikle çok uygundur. Peki, göz tanıma sistemi nasıl çalışmaktadır? Göz tanıma sistemlerinin çalışma mantıkları çok basittir. Normalde insanlar bu sistemlerin göz bebeklerini kayıt ederek kullanıldığını düşünseler de aslında bu sistemler irisi tanımakta ve kayıt etmektedir. İris, göz bebeği değildir. İris her insanın gözünde farklı olduğu için bu sistemlerin güvenilirliği de oldukça yüksektir. Aynı iris olması çok çok düşük bir ihtimaldir. Bu da bu cihazların çok daha güvenilir bir hal almasını sağlamaktadır.

Uygun göz tanıma sistemi fiyat ile sürekli daha geniş alanlarda kullanılmakta olan bu sistemlerde kartlı cihazlarda olduğu gibi yanınızda ek olarak bir nesne taşıma mantığı olmadığından ötürü kullanım çok daha basittir. Yani kartımı unuttum, kartımı çaldırdım gibi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Aynı zamanda şifreli sistemlerde olduğu gibi de akılda bir şey tutma zorunluluğu da yoktur. Bu sayede de geçişler sorunsuzca devam edecektir.

Göz tanıma sistemi fiyat uygunluğu ile her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya devam etmektedir. Yüksek bir teknoloji ile çalışmasına devam eden göz tanıma sistemleri, gözü tanırken bir fotoğrafını çekmektedir. Bu fotoğrafın çekilebilmesi, kullanıcıların kendi istekleri ile olabilmektedir. Yani kullanıcı istemediği sürece gözleri tanınamamaktadır.

Uygun göz tanıma sistemi fiyat ile bu sistemlerde kullanılan irisin aynı olma ihtimali çok çok düşük olmaktadır. Üstelik tek yumurta ikizlerinde bile DNA yapısı aynı olmasına karşın farklı iris yapılarının bulunması mümkün olmaktadır. Üstelik iris dediğimiz şey kalıtımsal özelliklerden de etkilenmemektedir. Ömür boyu değişmedikleri için kullanım sırasında uzun yıllar size asla sorun çıkarmazlar. İris cinsiyet, ırk ya da gözünüzün renginden bile etkilenmemektedir.

Göz tanıma sistemi fiyat oldukça merak ediliyor olsa da bu sistemler hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü her modele göre değişiklik göstermektedir. Göz tanıma sistemi fiyat teklifi almak isterseniz info@perkotek.com adresinden bize yazabileceğiniz gibi isterseniz bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden siz de göz tanıma sistemi ile geçişleri kontrol altında tutun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler