perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK BARİYER SİSTEMLERİ

Güvenlik bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altında tutulması için kullanılmakta olup aynı zamanda güvenliği de sağlamakta olan sistemlerdir. Güvenlik bariyer sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bunların başında otoparklar, siteler ve apartman giriş – çıkışları gelmektedir. Bunun yanı sıra güvenlik bariyer sistemleri, dilediğiniz tüm otoparklarda tercih edilebilir. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Firmamızın satmakta olduğu bariyer modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bu bariyerlerin özelliklerinden bahsedelim. Avax güvenlik bariyer sistemleri bariyerleri, iki farklı gövde yapısı ile karşımıza çıkmaktadır. Paslanmaz çelik gövde ve elektrostatik boyalı gövde. Paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri dış ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirken, elektrostatik boyalı gövdeli olan modelleri iç ortamlarda tercih edebilirsiniz. Bu bariyerlerin pek çok modeli, butonlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Bu sayede uzaktan da bariyerlere komut verebilirsiniz.

Güvenlik bariyer sistemleri bariyerlerini butonlar ile kontrol ederken iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton yer alırken, çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Ayrıca bu bariyerlerin kollarını belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Bu bariyerlerin elektronik devreleri mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devreleri üzerinde yer bütün opsiyonel özellikler daima kullanıma hazır olarak yer almaktadır. Üstelik bu bariyerleri opsiyonel olarak akü ile de kontrol edebilirsiniz. Akü sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında akü devreye girerek kullanıma ara vermeden devam edebilmenizi sağlamaktadır.

Güvenlik bariyer sistemleri bariyerleri, acil alarm durumlarında (yangın, deprem, afet) otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Üstelik müşteri isteklerine bakılarak tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Özgün tasarımları sayesinde dış mekanlarda ve kapalı mekanlarda dekoratif bir görünüm sunmaktadırlar. Bariyerin kolu üzerinde bulunan ikaz lambası da bariyer kolunun yukarı ve aşağı yönlü hareketi sırasında güvenlik bariyer sistemleri kolu hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmektedir.

Güvenlik bariyer sistemlerini kullanmak için farklı elemanlar bulunmaktadır. Bunlar; güvenlik bariyerleri, güvenlik bariyer sistemleri antenleri, kontrol paneli, güvenlik bariyer sistemleri etiketleri, otopark takip yazılımıdır. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin ve güvenlik bariyer sistemleri antenlerinin otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da her araca uygun olan etiketin tanımlanması gerekmektedir. Araçlara tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli yer almaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olup plastik etiketler ise araçların plakalarına yapıştırılmaktadır. Bu etiketleri sisteme tanımlarken, araçların ruhsat bilgileri ve diğer bilgileri ile tanımlamak gerekmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgisi otopark geçiş kontrol paneline de Tcp – Ip bağlantısı ile iletilmektedir. Sistem bu şekilde kullanıma hazır hale getirilmekte olup tanımlı olan etiketlere sahip olan araçlar oldukça hızlı ve kolay bir biçimde geçiş yapabileceklerdir. Tanımlı olmayan araçlar ise siz izin vermediğiniz sürece asla geçiş yapamayacaklardır. Güvenlik bariyer sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları